Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

takže aby toho nebylo málo, tak mi právě volala přítelkyně že nám v Krumlově vykradli auto a rozbili při tom sklo v levých předních dveřích.:bacha

otázka tedy je - kolik stojí, jaké tam vlastně bude pasovat(combi, r.v.2000, 1,8) a vyměním to sám?

Fakt už se z toho po...:grr

Odesláno

Nové stojí v náhradě cca 1500,- tak bych jim dal max 500,-

BTW jak máš připojištěný skla? Některý pojistky kryjou i boční skla.

[upravil dne 22/10/11 21:34 od koblih69]

Odesláno

bohužel..klasické povko Generali Komplet - srážka se zvěří...žádný sklo. Kvul pos...navifgaci kterou si tam holky nechali na skle....

Sjedu na kosov a potám se.

Odesláno

sklo mam, nechal bych ti ho za 300, mohl bys pro nej prijet i zitra, ale mas to ke me 80km jednu cestu (jsem od Pelhrimova)

[upravil dne 22/10/11 21:42 od Ferry]

Odesláno

no venku je hned, kdyz se rozbije... ale kdyz mas auto odemkly a sundas tapec, tak ho mas hned venku i bez poskozeni...

Jojo, zasadne vse davat z auta pryc... Nic tam nenechavat....

Odesláno

já tam něměl nic....ale ženký vyrazily na zumbu či proč tam vlastně jeli... nevěděli kudy tam tak si vzali gps a nechali jí nalepenou na skle.:grr...a dál už to znáte...ale to už je:xvul

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...