ZoSo Odesláno 22. říjen 2011 Odesláno 22. říjen 2011 takže aby toho nebylo málo, tak mi právě volala přítelkyně že nám v Krumlově vykradli auto a rozbili při tom sklo v levých předních dveřích. otázka tedy je - kolik stojí, jaké tam vlastně bude pasovat(combi, r.v.2000, 1,8) a vyměním to sám? Fakt už se z toho po... Citovat
koblih69 Odesláno 22. říjen 2011 Odesláno 22. říjen 2011 Stav se na vrakáči na Kameňáku http://www.autocizek.cz/, sklo budou mít na 100% levnější budou asi v Kališti, ale tam nevolej tam musíš zajet Citovat
h4wk3y Odesláno 22. říjen 2011 Odesláno 22. říjen 2011 vymenis to sam bez problemu... tapec dolu, gumy dolu a okno je venku za chvilku... Citovat
ZoSo Odesláno 22. říjen 2011 Autor Odesláno 22. říjen 2011 to máš recht že je okno venku za chvilku..proto mě taky vykradli! a cena? Citovat
koblih69 Odesláno 22. říjen 2011 Odesláno 22. říjen 2011 Nové stojí v náhradě cca 1500,- tak bych jim dal max 500,- BTW jak máš připojištěný skla? Některý pojistky kryjou i boční skla. [upravil dne 22/10/11 21:34 od koblih69] Citovat
ZoSo Odesláno 22. říjen 2011 Autor Odesláno 22. říjen 2011 bohužel..klasické povko Generali Komplet - srážka se zvěří...žádný sklo. Kvul pos...navifgaci kterou si tam holky nechali na skle.... Sjedu na kosov a potám se. Citovat
Ferry Odesláno 22. říjen 2011 Odesláno 22. říjen 2011 sklo mam, nechal bych ti ho za 300, mohl bys pro nej prijet i zitra, ale mas to ke me 80km jednu cestu (jsem od Pelhrimova) [upravil dne 22/10/11 21:42 od Ferry] Citovat
ZoSo Odesláno 22. říjen 2011 Autor Odesláno 22. říjen 2011 a kdy seš doma? já sem z Budějc....Ale udělám si vejlet...dyžtak SZ Citovat
h4wk3y Odesláno 22. říjen 2011 Odesláno 22. říjen 2011 no venku je hned, kdyz se rozbije... ale kdyz mas auto odemkly a sundas tapec, tak ho mas hned venku i bez poskozeni... Jojo, zasadne vse davat z auta pryc... Nic tam nenechavat.... Citovat
ZoSo Odesláno 22. říjen 2011 Autor Odesláno 22. říjen 2011 já tam něměl nic....ale ženký vyrazily na zumbu či proč tam vlastně jeli... nevěděli kudy tam tak si vzali gps a nechali jí nalepenou na skle....a dál už to znáte...ale to už je:xvul Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.