Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bouchání motoru po přidání plynu


uni-hoxis

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...
Ja mel stejny bouchaci problem, vymenil sem oba ty horni silenbloky vedle RJ a uz mi tam zadnej permonik netluce :papa

Mám ten stejný problém.Ten menší silent blok co se vlastně šroubuje ke karoserii je evidentně vytlučený...Mám ale problém,že ho nemohu nikde sehnat..Kde jsi je kupoval Ty...Já zkoušel kelly a prachárnu a prostě ten rozměr co potřebuji tam nemají....Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

to jsou akceleracni silentbloky, na ty fotce, schovana za tim husim krkem s kabelama od RJ motoru je pak jeste ta zminovana hruska, na ktery je celej motor na pravy strane auta polozenej, je to gumovy silentblok s olejovou tlumici naplni

[upravil dne 14/6/12 18:49 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já potřebuju nějak sehnat ty dva na tý tyčce. co sem pochopil tak tu tyčku mohu bez problémů vyndat. to ještě skouknu ale napřed je musim sehnat... už mě štve jak to při určitých otáčkách drnčí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci ti nijak oponovat, ale tušim že na tý tyčce jsou dva ten vzadu a ten velkej vepředu :-) a vynat s tyčkou by měly jít oba... pod tim velkym je ještě jeden na kterym je zavěšenej motor... jestli sem dobře koukal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak EDIT na ty tycce neni ani jeden, i ten zadni je zalisovan v takove desce prisroubovane ke kastli, vzpomnel jsem si ted na to, jelikoz jsem to pred 14 dny cely rozebiral pri delani rozvodu. ta deska je ke kastli prisroubovana 3 srouby s hlavou 16mm, takze se musi vyndat tyhle srouby a pak sroub, ktery prochazi tim velkym silentblokem, pak vyndas tu tycku i s tou deskou a muzes vylisovat ten mensi silentblok. Ten velkej pak musis demontovat od motoru, tam jsou dve matice a dva imbus srouby a k hrusce je to prisroubovano taky matici na orech 16mm, je ale treba trochu pridzvednout a podlozit motor, aby nespadlo dolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 5 měsíců později...

Ahojte, mám urvanej akcelerační silentblok na obrázku zakroužkovanej červeně. Nemáte někdo tucha jestli se dá koupit samostatně? Nechce se mi kupovat celá ojnička, stačilo by ho jenom vyměnit. Jenom nevím kterej koupit. V service boxu je to jako celek. :myslim

post-13959-14109629469208_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodává se to jako celek, možná by si někde sehnal jen ten silenblok, ale to asi jedině oměřit a podle rozměrů sehnat....akorát se ta ojnička v druhovýrobě hůř schání, vyrábí to málo značek, aspoň co jsem scháněl na 407, kdyžtak napiš členovi badisak ten je má a za dobrou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nevím já jsem jej vyndal koukl na ten poškozený opsal čísla silentbloku a pak sehnal a vyměnil zde jak už uváděl odkaz Ferry.

jako druhovýroba se dá sehnat ,ale cenově stejná cena jako v Peugeotu , pro lepší orientaci je lepší napsat VIN at víme o který se jedná u 406 je pak jeden co se nedá vyměnit zvlášť není kulatý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrázek je podle mího Vinu, takže to bude stejné jako si měl ty, když sem jenom tak zkusmo pátral ve starších verzích po těhle silentblocích - ojničkách, tak měli stejné obj. číslo 180634, jako to moje.

Takže bych měl vyhráno :) a stačí obj. tohle: SA2001015 ne?

To Dančák: v Peugotu za to chcou 1270,50 CZK. Ty si to bral od Badisáka za kolko?

[upravil dne 14.2.2013 14:30 od JimBeem]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...