Guest Scratch Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 mam na prodej absolutni novinku, spickova kvalita zpracovani a zvyseni vykonu o cca 25 kW. Vylepseni jizdnich vlastnosti a zvuku motoru. Spotreba nizsi, kroutak vyssi, specialne pro tento klub slevová akce, 25 000 bez DPH. Citovat
dzavel Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 Máš to odzkoušené? Něco takového nabídnout není jen tak . Jestli máš rád SM dej to na skodaforum . Citovat
Guest Scratch Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 prave zvazuju, jestli to tam nedat Citovat
Guest Scratch Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 http://www.skoda-club.net/forum-tema/tunning-sada-pro-1-2-htp-7213?select=7213#message7213 Citovat
marko306 Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 Ty tam dostaneš banán dopíš tam, že po menších úpravách vhodné aj na 1,4 TDi. [upravil dne 4/10/11 12:51 od marko306] Citovat
Andreww Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 Zkusím to nabídnout kolegovi Kolik máš sad? Citovat
Guest Scratch Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 uz mam i reakci, ze vtipy jsou jinde Citovat
Zazimir Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 Šlo by to i na mého nafťáka jako pátej válec? Svíčku bych prodal dálšímu zájemci .... Citovat
marko306 Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 Jj, už sa chytil prvý vw group To by bol gól až by objavili túto diskusiu Už ti tam ubudla aj taká zelená gulička vedľa nicku. [upravil dne 4/10/11 13:39 od marko306] Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 taky vam ty jejich stranky prijdou tak osklivy smutny a neprehledny ? ... a btw Scratchi dobrej joke Citovat
Guest Scratch Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 uz jsem si tam loupnul i osobni autak, at vypadam verohodneji Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 jako chapu že jezdiš Trolejbusem. Ale co ten obsah? :D:D Řadový 6-válec, 30 ccm 24-ventil Výkon motoru: 140 kW (190 PS) Točivý moment: 300 Nm Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 :D:D:D http://www.skoda-club.net/forum-tema/tunning-sada-pro-1-2-htp-7213?select=7218#message7218 [upravil dne 4/10/11 14:07 od Radek Hurvajz] Citovat
dzavel Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 Zkuste to dát tady : http://forum.skodahome.cz/ Citovat
marko306 Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 :D:D:D http://www.skoda-club.net/forum-tema/tunning-sada-pro-1-2-htp-7213?select=7218#message7218 máš otázku Á už viem, zelená kugel je, že som online [upravil dne 4/10/11 14:28 od marko306] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.