Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

V zásadě funguje to,že nejdřív to místo namočíš jarovou vodou a na to dáváš folii..dá se s tím pak chvíli ještě hejbat a vymačkat bublinky.Po zaschnutí to drží bezproblémů...

Alespoň to funguje,když lepíš na auto pruhy-můřeš s tímpruhem na autě pak ještě chvilku hejbat,aby jsi to doladil...

Na celý auto nevím.Ale proč by to nemělo fungovat taky?

Odesláno

fungovat to na tom principu určite bude ale clovek kterej to fakt umi tak přesne vi kde začit jakym smerem atd

třeba takovej naraznik atd kde je hodne ohybu se nemuže začit libovolne na cely ato to chce určite kupu praxe

a kdyby přeci nekdo chtel začit tak bych doporučoval začit od nejednodušiho napřiklad od střechy pres blatniky a končit naraznikama a třeba se to clovek nauči a zjisti jak na to

jinak na netu je dost videi a je to souhra vetšinou 3 lidi a každej musi vedet o co jde :)

Odesláno

mno tak urcite bych to radsi dal firme jenze je tu velke jenze :D material mam ted moznost koupit za 6tis. kdyz to dam firme bude me to stat s praci 13-16tis

Odesláno
daj to firme.. ja som lepil uz hocico ale veci ako je naraznik a podobne nikdy nenalepis sam a na prvy raz urcite nie... to chce poriadnu prax

furt asi nechapete pointu tohohle tematu :D takze veci jako budes kupovat material na 2x protoze to sam nedas chce to praxi apod sou nesmyslne kdyz se podivate co pisu v prvnim textu :super

Odesláno

Pointa je, že pokud to není kvalitní fólie se kterou má dotyčný zkušenost, tak to nikdo asi nebude chtít zkoušet. Fólie mají různou tlouštku, různě reagují na teplo, různě dobře se vytahují a tvarují.

Odesláno
Pointa je, že pokud to není kvalitní fólie se kterou má dotyčný zkušenost, tak to nikdo asi nebude chtít zkoušet. Fólie mají různou tlouštku, různě reagují na teplo, různě dobře se vytahují a tvarují.

jo tak na tom neco bude cece :D mas recht

Odesláno

Mimochodem doporučuju si zajet třeba na Haťe - máš to kousek, v China Town mají ti šikmovoký už i fólie, viděl jsem matnou, karbon... ( největší byly tubusy cca 2x2m ) nicméně kvalita bude asi dost problematická. Takže bych napřed zjistil co je to za značku a pak teprve řešil.

[upravil dne 25/9/11 08:54 od koblih69]

Odesláno
Mimochodem doporučuju si zajet třeba na Haťe - máš to kousek, v China Town mají ti šikmovoký už i fólie, viděl jsem matnou, karbon... ( největší byly tubusy cca 2x2m ) nicméně kvalita bude asi dost problematická. Takže bych napřed zjistil co je to za značku a pak teprve řešil.

[upravil dne 25/9/11 08:54 od koblih69]

tak to sem ani netusil takze diky. Zrovna dnes tam mam namireno. Ale jak rikas s tou kvalitou si nejsem jistej chtelo by to na necem vyzkouset.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...