Jump to content
Nová verze fora, prosíme o trpělivost, ladíme ×

Bliká kontrolka airbagu

Recommended Posts

Mám problém,auto dlouho stálo asi 2 měsíce.Během té doby sem se s ním tak 4x projel.Naposled minulý týden na myčku.Dneska příjdu,nastartuju,kontrolka se normálně rožne pak zhasne a tak po 3-5 vteřinách začne blikat.Nemohl by být někde studený spoj nebo zaoxidovaný konektor od vlhkosti

Zajeď si na diag a pak uvidíš víc, může tý být kroužek pod volantem, konektory pod sedačkami k pyropásům nebo bočním Bagům ( máš-li je tam ) nebo třeba jako u mě při předělávání autorádia jsem pohnul s konektorem, který je u 406 pod řadičkou... nicméně diag ti řekne na které je to větvi a bude se to lépe hledat.

• 2 months later...
Guest Kamik-N

už to někdo vyřešil já jsem koupil nové airbagy a řidicí jednotku a dodělávám to zpět, protože majitel přede mnou je tam nedal a radši dal sportovní volant a u spolujezdce dneska jsem to zkusil jen pozapojit kontrolka se rožne a zhasne a po chvilku začne blikat pyropasy nemám :) VIN: VF32CRHYE40718986

• 1 month later...

Mohu poprosit o radu zkušené ...

Bráchovi na autě začaly blikat přední airbagy, byl na dia a je někde vadný vedení mezi bagem řidiče a ŘJ , nevíte kde to zlobívá ?

Je to 206 1,9d r.v 2000(ten nejstarší model )

předem děkuji

už to někdo vyřešil já jsem koupil nové airbagy a řidicí jednotku a dodělávám to zpět, protože majitel přede mnou je tam nedal a radši dal sportovní volant a u spolujezdce dneska jsem to zkusil jen pozapojit kontrolka se rožne a zhasne a po chvilku začne blikat pyropasy nemám :) VIN: VF32CRHYE40718986

Bez pyro pásů to nebude chodit, pár jedinců dávalo odpory ale je to o rozmlácení čumáku :) dej to dokupy vše daj se sehnat již za 500kč/ks