Přejít na obsah

L.I.P.O.8

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  504
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli L.I.P.O.8

 • ID člena 7267
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Dolní Domaslavice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. L.I.P.O.8

  Řádné členství

  Díky hotovo
 2. L.I.P.O.8

  Řádné členství

  taky že sem si už produkt zakoupil
 3. L.I.P.O.8

  Řádné členství

  Čus jak se to teda vyřešilo s tím členstvím.Taky mi to nejde a členství končí 12.11.2016
 4. L.I.P.O.8

  Topení 307

  Čau mám takový problém s dvouzónovým topením v 307. Jde o to, že mi pravá strana topí pořád. Když dám teplotu na maximum tak mi u spolujezdce něco začne klepat a to samé když dám teplotu na minimum.
 5. L.I.P.O.8

  automatickej kotel

  dneska sem se bavil s tchánem a má taky Benekov LT 25 a né Dakon jak sem psal výš
 6. L.I.P.O.8

  automatickej kotel

  Ano,tabulkový propočet je hezký,ale skutečnost je jiná,když je účinnost nějakých 83%. Takže je chyba v té tabulce ohledně výhřevnosti. Takže já mám v tabulce výkon na černé údajně 22KW, na hnědé nějakých 17KW a peletky 16KW. Taky záleží jak výkonný kotel bude potřebovat. Jako třeba v té tabulce ten 15KW,kde už takový rozdíl není. A mýlíš se ohledně komína,ten ventilátor tam je pro hoření paliva a né pro vyfouknutí spalin a prachu. V té tabulce je minimální tah komína a přechod by byl z té 150 na 140,takže jistota je si to nechat spočítat. To se spíš podívej na stránky tzb-info nebo energoportálu .Jsou tam obsáhlé diskuze na téma automatických kotlů.Než sem kupoval kotel tak sem si toho docela dost přečetl na těch fórech. A stejně ohledně paliva je to čistě na tom,že si to musíš vyzkoušet sám co ti bude vyhovovat.
 7. L.I.P.O.8

  automatickej kotel

  Černé uhlí(cca 435) je momentálně dražší než hnědé(cca 290) a to zhruba o 145 Kč na metrák. Taky sem slyšel,že díky větší výhřevnosti ho spotřebuju míň,ale na 40 metrákách je rozdíl 6000 Kč tak nevím. Chtěl jsem to zkusit, ale nevěřím tomu,že bych měl spotřebu na zimu nějakých 25 metráků černého oproti 40 metráků hnědého. To by černé muselo zlevnit aspoň o 50 Kč na metrák abych o tom uvažoval. Ten tah komína bych si radši nechal spočítat a automaty mají myslím vývod minimálně 150 mm. Já mám komín 200 mm,protože přiškrtit to můžeš vždycky,ale zvýšit tah se dělá velmi obtížně,teoreticky ti to může vykompenzovat výška komínu.
 8. L.I.P.O.8

  automatickej kotel

  Čau já mám Ekoperfekt 23 KW to znamená na hnědé uhlí výkon nějakých 16 KW. Tchán má Dakon myslím,že stejný výkon a je taky spokojený. Stoprocentně ber litinu a 3 třídu dokud se vyrábí,protože můžeš zatopit i ručně a nemusíš automatem. Jinak ty kotle jsou prakticky stejné jen je rozdíl v té jednotce.
 9. L.I.P.O.8

  partner klubu AUTOKELLY

  Tak to jo no. Já jen,že předtím to šlo a najednou tohle. Ještě,že tam byl týpek co mě zná ještě z Peugeotu tak to vzal na sebe. Dík za vysvětlení.
 10. L.I.P.O.8

  partner klubu AUTOKELLY

  a jak je to s objednávkama přes E-shop.Nedávno mi bylo řečeno,že mají nové nařízení,že když je to přes E-shop tak sleva neplatí.Prý si mám jít objednat osobně nebo poslat objednávku a zavolat si,že mám slevu na kartu.
 11. L.I.P.O.8

  Kvalitní barva na dřevo

  já mám podhledy netřené barvou Bondex SuperWooodstain. Neředí se ničím,je to gelová barva takže stéká jen minimálně.
 12. L.I.P.O.8

  Kartičky pro řádné členy - edice 2015

  Stibto poslal sem ti SZ ohledně členství
 13. L.I.P.O.8

  Kartičky pro řádné členy - edice 2015

  Stibto poslal sem ti SZ ohledně členství
 14. L.I.P.O.8

  Kartičky pro řádné členy - edice 2015

  Čau,teď sem si všiml,že mám nové ID a už sem poslal 300.Co mám teď dělat
×