Marlin Odesláno 22. září 2011 Odesláno 22. září 2011 Neser Nebo si tě podám. Osmého tu sem, takže se asi zastavím Citovat
Stifler Odesláno 22. září 2011 Odesláno 22. září 2011 Ajé... tady se to zase zvrhlo... to je teda plodná diskuze. Tatíííí, vopovaž se domů přitáhnout nějakou milenku. Mamííí, ani na jednom obrázku nejsem já. Citovat
Stifler Odesláno 22. září 2011 Odesláno 22. září 2011 misto bude, mozna i vevnitr prispevek aktualizovan, takto jsme nyni na tom Nevim, proč se tam objevilo, že jsou přihlášení 2 lidi u mého nicku. Slibuju účat já, ale drahá polovička se nerozhodla a hned tak nerozhodne (to už jsem tady psal). Navíc žádnej Jardakopec nepřijede - nauč se už správně Pavlův nick. Citovat
Miss Scratch Odesláno 22. září 2011 Odesláno 22. září 2011 Kurna, to abych si koupila poradnou hordu uklidovych vecicek kdyz Vas tam bude tolik. At ma kazdy osobni smetak. Citovat
Moby89 Odesláno 22. září 2011 Odesláno 22. září 2011 mě to v práci taky klaplo, takže mi jestli se ještě vejdu někam na zahradu, tak bych úrosil dvě místa(vezmu nějakou kamarádku:D), a vyspim se ve stanu:roker Citovat
punkac Odesláno 22. září 2011 Odesláno 22. září 2011 kluci jestli to dneska klapne, tak udělám pípu co se vleze i do sedanu. Bůh žehnej nočním směnám :D Citovat
Mischelin Odesláno 22. září 2011 Odesláno 22. září 2011 Ahoj mohl bych se taky ukázat??? prosím prosím:D Citovat
Guest Scratch Odesláno 23. září 2011 Odesláno 23. září 2011 punkac: ty mi vezese novou pipu? Mischelin: urcite Stifler: aktualizovano, jardakopec zustava , to uz mu asi nikdo nevezme Citovat
punkac Odesláno 23. září 2011 Odesláno 23. září 2011 tak, ještě mi chybí kohout (asi aukro), termostat a zapojit to po elektrický stránce, když to klapne tak máme točený, foukaný bezolejovým kompresorem nebo pumpičkou Doba stavby - standartní osmička , fotky dodám později Citovat
Guest minimaxa Odesláno 26. září 2011 Odesláno 26. září 2011 gril otestován, už se třese na ostrej start Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. září 2011 Odesláno 26. září 2011 tak, ještě mi chybí kohout (asi aukro), termostat a zapojit to po elektrický stránce, když to klapne tak máme točený, foukaný bezolejovým kompresorem nebo pumpičkou Doba stavby - standartní osmička , fotky dodám později Kohouty tady nějaký mame, ale tata je chce tenhle týden pozabíjet, tak nevim jestli to nebude vadit:D:D Citovat
Guest minimaxa Odesláno 26. září 2011 Odesláno 26. září 2011 že bych zmáknul před grillmasters k obědu kohoutka na paprice s HK...? mňam Citovat
Péťa Odesláno 26. září 2011 Odesláno 26. září 2011 Sejděte se s Radkem na půl cestě To je asi tak u mě na zahradě mňam Citovat
Guest minimaxa Odesláno 26. září 2011 Odesláno 26. září 2011 když ho dovalí, bude jako předkrm, jen ty HK, bych musel předpřipravit Citovat
Guest minimaxa Odesláno 27. září 2011 Odesláno 27. září 2011 Pokud by jste chtěl někdo nějaké autožárovky Osram na svoje miláčky, tak dovezu, piště do SZ Citovat
Charlie 1 Odesláno 27. září 2011 Odesláno 27. září 2011 jaký žárovky a jaký jsou ceny?,potřeboval bych H7! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.