Jump to content
Nová verze fora, prosíme o trpělivost, ladíme ×

Recommended Posts

• Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To jsou poslední. Novější už pro tento typ nejsou.

mam tu mapu stahnutou a zabira cca 10GB. jsou dve verze jedna je bez POI a druha je ze staryma POI a jsou tam pridany novy radary . U te prvni verze nefunguje zoom misto priblizeni je prazdn

Ahoj, Taky jsem si stáhl a nainstaloval mapy z BMW na  rok 2018-2 je to cela Evropa. Vše šlape tak jak má. 

Posted Images

wipnav? Tak jiste tam jde zobrazit udaje pc. Stejne jak radio, park senzory a vse co ti auto ma rict. Ty nemas wipnav?

Ten kulaty jack v stredove schrance sem tam pouziju. Prdnu tam telefon jako mp3 prehravac a prehravam. Jen na displeji mas napis externi zdroj, skladby ci jejich seznam nevidis.

WIP Nav mám, pátral jsem po informacích o dojezdu a spotřebě. Prostě to co je před řidičem, jestli jde pustit i na tu obrazovku uprostřed.

Pokud připojiš ten telefon, tak přehrávání se musí spustit na telefonu, rozumím tomu dobře ?

jo musis to poustet na telefonu..

jinak s tim PC nevim jestli si treba trochu nerozumine...

hele mas u radia tlaciko MODE ne? nu toz s nim klikem a budou se ti stridat udaje:

NAVIGACE->NAVIGACE S GRAFICKYM ZNAZORNENIM KRIZOVATKY-> PALUBNI POCITAC ->RADIO/CD-> a tak dokola

ja totiy na tom displeji pred ridicem tzto udaje nemam. nevim jestli je to asi u dislu kapanek jinak.

Tak jsem to znovu dnes procházel. Mám WIP Nav, ale tlačitko Mode mi přepíná pouze mezí navigací a rádiem. Pod budíky mám další displej, který je ovládán na páčce pod volantem a ten ukazuje dojezd a spotřebu. Buď je to pokažené a nebo to v každém modelovém roce funguje jinak.

• 1 month later...

Nevíte někdo jak při navigaci zcela ztlumit/vypnout nebo umlčet hlas navigátorky? Pochopitelně jsem tak učinil v menu, ale když poslouchám hudbu nebo CD...tak se mi to vždy ztlumí...sice baba nic neřekne...ale projíždět takhle městem je celkem otrava. Díky za odpověď

Ahoj máte někdo nahranou češtinu v navigaci. budu mít WIP Nav a dosti o tom uvažuji, protože se nechci při řízení rozptylovat překládáním. Pokud jí někdo máte napište zkušenosti, kdo Vám to dělal a co to stálo. A ještě jestli náhodou nevíte jetli je to označení RT 4 nebo RT 5. Moc Děkuji