John_Ice Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 každej ti určitě řekne něco jiného...BRC zaběhnutej italskej systém už několik let...Elpigaz o něco mladší polskej systém...asi víš už že i levnější.Nejduežitější asi bude,aby ti to dělal nějakej odborník a né rádoby odborník,kterej má určitě ti nabídne levnější výrobek oproti kvalifikovanějším firmám.Ještě je AG Autogas systems, Landi Renzo, Lovato, Lovtec, Tartarini a špička mezi ně Prince VSi [upravil dne 13.3.2011 18:46 John_Ice] Citovat
Charlie 1 Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 se z toho tvýho PRINSE nepodělěj:D:D,stejně se ti to dusí a jede max.120.:papaNé má pravdu,ještě je Solaris,Stag,DT gas,Tartarini a spousty dalších,nech to udělat od někoho kdo víš jak dělá a aby jsi to měl blízko,kvůli případným problémům,aby jsi na seřizování nejezdil přes půl republiky.koukej hlavně na vstřikovače,aby byly rychlý(rychlost otevření a zavření Valtek T34) a servis a repas nestál majlant,to je to asi nejdůležitější na LPG !!!a třeba John Ice na svým Princu má ať nerad musím přiznat jedný vůbec z nejlepších a nejrychlejších vstřikovačů LPG:super:super:super!!!Mimochodem dnes se mi zaplatil systém LPG po necelých 20tis,a už budu jen šetřit..... Citovat
John_Ice Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 Prinse jsem tam dopsal dodatečně,abych něco nevynechal a čekal na tvoji reakci:) A že bych měl už taky někdy pravdu?! Já se přece s tím nechlubím ,já sem jenom nenormální frajer co nemá peníze a jezdí na plyn ... Jinak asi jsi mě potkal a předjižděl jsi mě,že,protože jezdím jenom 90:D Citovat
John_Ice Odesláno 8. duben 2011 Odesláno 8. duben 2011 tak a oprášíme ....dnes u Luk Oilu v Kolíně 16,9kč a benzín 34,60kč.Do teď 17,1kč a benzín 33,60kč...dobře to už začíná,začíná jaro a topná sezona končí a už je vidět,že plyn jde dolů.... Dnes jsem byl u garážmistra a když zjistil ,že mám přece jen LPG,které mi rozmlouval,tak se trochu pousmál,ale jakmile jsem řekl,jezdím za 2,2kč/100km a když to trochu přeženu tak benzín 0,3/100kč...takže 2,5kč/100km a to mu trochu zkameněl výraz a to je vlastně po městě.Ale hned z něj vypadlo,,to jsem zvědavej,kolik bude stát všechny opravy atd.,, to já sice taky,ale kdybych to nezkusil nebudu vědět.A kdybych měl naftu tak by u mě trpěla víc než manželka dodatek na benzín jsem jezdil za 3,9kč/100km a to jsem ,,šolichal,,. Citovat
Charlie 1 Odesláno 8. duben 2011 Odesláno 8. duben 2011 já kupoval dnes v Polsku a cena 15.90Kč ať žije LPG!!:D Citovat
Ferry Odesláno 8. duben 2011 Odesláno 8. duben 2011 jj slo to trochu dolu, v Pze se to na Tank ONO udrzelo celou zimu do 16.9, ted uz dlouho je 16.5. Spis nez topna sezona ma vliv slozeni smesi, v zime je vetsi zastoupeni drazsiho propanu, v lete je naopak vice levnejsiho butanu. Ja si udelal radost novou nadrzi misto rezervy, takze mam velkej kufr, do nadrze nacpu 50l LPG a v pohode ujedu nejakych 550km [upravil dne 8/4/11 22:06 Ferry] Citovat
John_Ice Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 Já do PL určitě kvůli tomu nepojedu Jsem z Kolína,tady je vše drahé....No jestli to opravdu půjde takle dál,tak návratnost bude rychlejší než jsem čekal...Já zas tolik nehledím na halíře a tady je tank ono asi 10km dál,ale pro pohodlnost tam prostě nezajedu...LukOil mám hold při cestě.Ještě jsem si říkal,že bych mohl zajed k Benzině,že tam mají FlagaPlyn...je opravdu o tolik lepší než jiní dodavatelé?Ale je to o 0,5kč dražší Citovat
Charlie 1 Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 Flaga je dobrá,ja tankuju u Shell ,ale i Shellka v Trutnově má 16.30.Jak říkáš návratnost bude rychlejší až naturál bude stát 38 a LPG 15.50,proto uvažuju o LPG do sedanu čím dál víc...naturál nás nebaví,ale auto má nájezd jen 7000/rok,ale zas přestavbu budu mít za 15000Kč,ale jsou jiný priority třeba dovolená,koupit něco do baráku a tak,těžký rozhodování..... Citovat
Charlie 1 Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 jj slo to trochu dolu, v Pze se to na Tank ONO udrzelo celou zimu do 16.9, ted uz dlouho je 16.5. Spis nez topna sezona ma vliv slozeni smesi, v zime je vetsi zastoupeni drazsiho propanu, v lete je naopak vice levnejsiho butanu. Ja si udelal radost novou nadrzi misto rezervy, takze mam velkej kufr, do nadrze nacpu 50l LPG a v pohode ujedu nejakych 550km [upravil dne 8/4/11 22:06 Ferry] kolik jsi za toroid dával?mohl jsem ti možná přes známýho sehnat novou STAKO za pěknou cenu i se zápisem do TP.co máš přesně za rozměr... Citovat
Ferry Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 mam nadrz znacky Irene 630x220 s multiventilem Tomasseto vyrobena 1/11 a s montazi a zapisem do TP me to vyslo na 4100 Citovat
Guest minimaxa Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 U nás se taky jezdí na plyn, myslím s těma našema bublinama, nevíte o nějakém servisu, kde opravdu rozumí CNG...? Citovat
Charlie 1 Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 mam nadrz znacky Irene 630x220 s multiventilem Tomasseto vyrobena 1/11 a s montazi a zapisem do TP me to vyslo na 4100 tak to je super cena:super,bylo by to asi tak podobně! Citovat
Ferry Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 To Minimaxa: o CNG servisu nevim vubec, bohuzel To Charlie1: jj dovezl jsem si ji z vyletu do Berlina, maj tam o dost jiny ceny, nez jsou v CR, nejvice me tesi ten zvyseny dojezd o tech cca 150km Citovat
John_Ice Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 ... nejvice me tesi ten zvyseny dojezd o tech cca 150km taky bych to kurňa potřeboval....spotřebu cca 13l a nádrž 44,8l...takže si to umíte představit ale jinak tankuji cca po 100km jak je počasí,aby mě jednou nepřekvapila průtrž a plyn mě zrovna nedošel...stále plnou Citovat
Charlie 1 Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 tak si nech vyhodit bezpečnostní pojistku a vejde se ti tam 100% objemu! Citovat
John_Ice Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 Jelikož v létě jedu to IT tak jsem o tom uvažoval,ale stále se nějak nemohu rozhoupat...nemám v tom důvěru,kdyby to bylo nadoraz plný. Citovat
Charlie 1 Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 tak se nic nestane je tam ještě 2 přetlakový ventil ten by to kdyžtak odpustil....kdyby jsi natankoval a auto nechal stát dlouho na slunci,ale normálně to nikdy nehrozí,vždycky něco vyjedeš... Citovat
John_Ice Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 aa...takže kdo mi to udělá?odborník či sám?viděl jsem ji naposledy,když mi ukazoval technik,kam ji dal...to je už 2měsíce Citovat
Charlie 1 Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 tam kde ti to montovaly,ale podmínka je že musíš prázdnou bombu a je to otázka asi 10minut... Citovat
John_Ice Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 tak na to se mohu .....kvůli tomu nepojedu do Brna Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.