Jump to content
Nová verze fora, prosíme o trpělivost, ladíme ×

packa na ovladani radia pod volantem + PU1633A

Recommended Posts

Zdravim

Mam problem s ovladanim radia. Kdysi jsem mel 406 kterou jsem rozbil. Chyba. Tak jsem si koupil dalsi ale v hodne spatny vybave. V nebylo v ni origo radio a ani packa pod volantem. Tak origo radio+displej+packu na ovladani jsem vzal z meho rozbiteho auta. Tam vse fungovalo v pohode. Kdyz jsem to prendal do tohodle auta tak misto ovladani hlasitosti to vyhledava stanice. Packa je puvodni, jen jsem ji uvnitr vycistil.

Muze mi nekdo poradit v cem je problem

Diky moc predem

a nakonfiguroval jsi to pres diagnostickej kabel spravne ? ta 2001 byla predpokladam jeste ne-MUX verze, to by vlastne nesly prendat packy. Pres diag se da zjistit, zda packa funguje spravne a chce to zkontrolovat, zda je displej spravne nakonfigurovan (musi tam byt nastaveno propojeni vodici, ne po sbernici)

Ten displej tam byl puvodne typ A ale s tim to radio nehralo. Tak jsem tam dal typ c kterej byl u radia a makalo to az na pipani v radiu. Pry jednotka neznala to radio. Tak to v Peugeotu v Pardubicich flashnuli nebo a co a uz to makalo v pohode . Jen ted potrebuju doladit tu packu pod volant

to se neflashuje, jen se do radia zapise VIN kod auta, aby to bylo sparovano s jednotkou BSI, pak prestane pipat.

Mozna tam pri tom blbe nastavili ten typ spojeni a komunikace radia, packy a displeje

EDIT, tak kdybys jel nekdy do Phy, tak muzem mrknout

[upravil dne 26/8/11 22:32 od Ferry]