Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dodelani tempomatu


Mojo2

Recommended Posts

a da sa dorobit do kazdej 308 a aj 207, jedine obmedzovac rychlosti funguje len vtedy ked je vymeneny plynovy pedal.

takze zbytocne zistujete v kadejakych servisoch..

akurat este je potreba vyrezat dieru, alebo kupit novy spodny kryt volantu. to ja taktiez nejak okolo 30eur tusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a da sa dorobit do kazdej 308 a aj 207, jedine obmedzovac rychlosti funguje len vtedy ked je vymeneny plynovy pedal.

takze zbytocne zistujete v kadejakych servisoch..

akurat este je potreba vyrezat dieru, alebo kupit novy spodny kryt volantu. to ja taktiez nejak okolo 30eur tusim

Tak nevím, ale mně říkali, (dokonce ve dvou servisech), že na každou 308 to nejde, že proto se musí dělat ta diagnostika.

Jinak aspoň u 308 je tam malá záslepka, takže bez řezání boys.

5000Kč je zlodějina, pokud tam není už započítaný ten nový pedál a omezovač. Mimochodem, používáte ten omezovač vůbec někdo? Přijde mi to jak zbytečnost, rychlost si snad pohlídá každý dle vlastního rozumu.

[upravil dne 22/10/11 09:12 od matii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omezovač používám například při průjezdu obcí. Mám nastaveno 52 km/h a ať mám zařazen jakýkoliv kvalt, tak mě to nepustí výše. Jedině pokud potřebuji okamžitě zrychlit, tak dupnu na pedál plynu na doraz a jede to. Ovšem jakmile snížím rychlost na nastavenou mez, tak už mě to zase nepustí výše. Výhoda je ještě, že po vypnutí a dalším nastartování se nastavená rychlost nevymaže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No u všech aut to bohužel asi fakt nejde, protože Francouzi zjistili, jak se to tady ojebává, když příplatek u novýho auta je 10K a my si to necháváme dodělávat za 3K :D Tak to prej začali nějak blokovat v ŘJ. V našem Peugeotu měli přede mnou jinou 308, u který se jim to prej nepovedlo. U mě to bylo nějak na 2x nebo co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u všech aut to bohužel asi fakt nejde, protože Francouzi zjistili, jak se to tady ojebává, když příplatek u novýho auta je 10K a my si to necháváme dodělávat za 3K :D Tak to prej začali nějak blokovat v ŘJ. V našem Peugeotu měli přede mnou jinou 308, u který se jim to prej nepovedlo. U mě to bylo nějak na 2x nebo co :)

Podvodníci český, ruce bych jim řezal. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u všech aut to bohužel asi fakt nejde, protože Francouzi zjistili, jak se to tady ojebává, když příplatek u novýho auta je 10K a my si to necháváme dodělávat za 3K :D Tak to prej začali nějak blokovat v ŘJ. V našem Peugeotu měli přede mnou jinou 308, u který se jim to prej nepovedlo. U mě to bylo nějak na 2x nebo co :)

Podvodníci český, ruce bych jim řezal. :aut

Přesně! :D Asi se ve mě pohnulo svědomí a půjdu to vrátit :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to pride ako blbost!! protoze toto som cital uz aj pri 206 a to konkretne pri aktivovani palubneho pocitaca, ze prej francouzi prisli na to a blokuju v RJ.. to je pakarna!!! :D

protoze kazdy kto trocha umi do toho, vi ze to jede :grr

tak hacknout jde asi všechno, to víme :)

jde asi o to, kdo má jaký možnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

asi to neni jen o motoru, mam jednu z prvnich 308, vyrobeno 2007 a do provozu v zacatkem ledna 2008. Jeste jsem si to nevyzvedl, tak nevim jestli se tam nesnazili narvat ten tempomat i s omezovacem... Rikal ze jsou dve moznosti, bud vymena ridici jednotky motoru a nebo se podivat po novym softwaru..., ale ze dnes to urcite nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem nevidel, ale kdyz si auto prebirali, tak k tomu prikladal papir, coz byla objednavka ty packy. Mam tu od nich pak akorat vystup z dia, kde je \"instalovani teto vybavy do tohoto vozidla neni povoleno\"

kdyztak po novym roce, ted toho mam fakt nad hlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se muzem domluvit, ale na druhou stranu, kdyz uz to tam meli namontovany, tak proc by to tam nedali....

Lebo to nevedeli... :D:D:D....

Riadiace jednotky sa montuju v davkach. Chodia so softverom od vyrobcu a velmi pochybujem o tom ze by mali pri vyrobe dva druhy pocitacov pre dany motor...(Dava sa do nich kalibracia a potom sa koduju a tiez pochybujem ze by mali dve kalibracie pre jeden motor v rovnakom case...(samozrejme s casom su stale nejake evolucie))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...