Péťa Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 Myslím tím tady: https://plus.google.com/up/start/?sw=1&type=st Citovat
Péťa Odesláno 1. červenec 2011 Autor Odesláno 1. červenec 2011 Tady: https://services.google.com/fb/forms/googlepluscs/ si můžeš zažádat... Citovat
MilanF1 Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 Co to jako má být? Nová sociální síť? Pokud ano, nemám zájem, stačí mi P-C Citovat
Péťa Odesláno 1. červenec 2011 Autor Odesláno 1. červenec 2011 Ano, sociální síť. Na rozdíl od Facebooku (který mě ani trochu nebere) bych tuto rád vyzkoušel. Už kvůli Piccase. Citovat
MilanF1 Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 Bude to zase nová modní vlna ... pokud nabídne něco jiného než FB, pak se lidi přesunou tam a FB začne pomalu upadat. Je to jako z ekonomické teorie životnost výrobku ... Já se toho raději neúčastním, není čas na takové věci. Ale je to každého věc Citovat
Goldinka Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 nejsem a včera sem se nechala zapsat na \"listinu čekatelů\" takže doufám, že brzy budu Citovat
Dadadavid Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 Taky čekám,kdy to otevřou pro všechny,jsem na to zvědav Citovat
Yarda_cz Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 Účet už mám, zkuste napsat emaily, gmail.com, zkusím poslat Citovat
Péťa Odesláno 1. červenec 2011 Autor Odesláno 1. červenec 2011 Před zavináčem mám prousek - dík! Citovat
Péťa Odesláno 1. červenec 2011 Autor Odesláno 1. červenec 2011 Hmmm, dík za pozvánku, ale asi to už mají ošetřené Ale podle nich Již jste byli pozváni? Kapacita služby byla dočasně překročena. Zkuste to prosím zanedlouho znovu. by to mohlo jít později. Budu zkoušet, prosím nemazej zatím tu zprávu. [upravil dne 1.7.2011 19:13 Peta] Citovat
vendelinek Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 Jo jsem,děje se snad něco?Piccaso mám taky:) Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 Ahojte, i mne skuste pozvanku kollar.lubos@gmail.com Budem tiez skusat Citovat
Goldinka Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 tak sem dostala pozvání od dvou lidí, a je mi to k ničemu. I když tu pozvánku mám, tak se tam momentálně nedostanu. Oni to ted uzavřeli pro nové testery, a spustí to zase za čas... (( Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 Nevadi, je lepší tu pozvánku mať, ako ju nemať, ked to zase otvoria Citovat
dusan106 Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 Prosím taky o pozvánku. Děkuji dusan.nezval@gmail.com Citovat
Chepp Odesláno 1. červenec 2011 Odesláno 1. červenec 2011 chepreronius [zavinac] gmail [dotka] com Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.