J0hny Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Zdravíčko, přemýšlím že z auta vyhodím kompletní klimu, jen bych se chtěl zeptat, jestli stačí koupit kratší řemen pouze na servo bez klimy nebo jestli je potřeba to předělat nějak více ? díky Citovat
Ferry Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 no vetsinou verze klima/bez klimy maji uplne jinak poskladane agregaty a i jine napinaci kladky, drzaky agregatu na motoru atd. ale pokud jen zkratis remen, asi to pujde taky. To jako setris gramy na vaze auta ? Ten kompresor tam nevadi, kdyz bude odpojen, tak se remenice toci na volnobezce, takze neklade motoru zadny odpor Citovat
koblih69 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Jo a další kilo když vyhodíš ABS, to už tu někde bylo Citovat
Ferry Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 supr, 5 kg, tak to ted uvezes o 3 PET flasky s mattonkou vic Citovat
J0hny Odesláno 23. červen 2011 Autor Odesláno 23. červen 2011 no ono kdyz se to pak secte tak to dela i treba 80kg Citovat
koblih69 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Doporučuju nedržet se při zdi a odlehčit pořádně. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.