Medvěd Odesláno 15. červen 2011 Odesláno 15. červen 2011 Někdo to už možná ví, někdo něco tuší a někdo čeká, co z toho vyleze. Vězte tedy, že letošní festivalovou sezónu rozvíří historicky 1. Bejbypankový festival pod širým nebem pro děti a jejich rodiče. 19. -21. srpna vyroste v nádherném zámeckém parku v Lysé nad Labem areál pro 5 tisíc malých, středních i velkých návštěvníků. Bude to vír, který vás vcucne a až vás zase vyplivne, budete asi trochu unavení, ale strašně spokojení. Můžete si poslechnout naživo čtené večerníčky, například Maxipsa Fíka a Králíky z klobouku v podání Josefa Dvořáka, nebo pohádky napsané a přečtené Arnoštem Goldflamem. Dětskou práci podpoří LEGO továrna, uvidíte originální námořnické výstupy, stroje jako z románu Julesa Verna, živý jukebox, ohňovou show, klaunérii Paola Naniho, obří i malé loutky, speciální městečko uprostřed tajemného lesa, španělskou mechanickou hernu, hrací labyrint, IQ park a spoustu další parády. Děti se budou cítit jako na výletě do Země nezemě a dospělí se budou cítit jako děti. Během tří dnů se na jednom místě proplete více jak 80 vystoupení všeho druhu a ze všech koutů světa. Některé z nich dokonce vznikly speciálně pro Kefír. Poznáte přes 30 hudebníků a kapel, více než 20 divadel a divadelníků a spoustu atrakcí pro oddych, hru i aktivní zapojení. Těšit se můžete na lidovky od Čechomoru, Vlastu Redla, Vltavu, speciální vystoupení Xindla X a The Tap Tap, Anety Langerové, Lenky Dusilové s Xavierem Baumaxou, Vypsané fixy a spousty dalších. Hlavu vám zamotá a nohy roztančí finští Värttinä, mexičtí Panteón Rococó, američtí The Bell Rays i francouzští Pink it Black a Inspector Cluzo. Kamarádi ze Škoda Auto připraví tajuplný les z jejich nového programu Pohádkové Česko. V neposlední řadě se připravte na exkluzivní vystoupení Kašpárka v rohlíku v jeho nej, eňo ňuňo sestavě. Celý víkend pofrčí zábava v Kašpárkovo městečku, uvidíte všechny a všechno, co kdy kolem Kašpárka běželo. Program pořád vylepšujeme, rozšiřujeme a upřesňujeme, takže se určitě vyplatí sledovat www.festivalkefir.cz. A úplně nejvíc se vyplatí se zaregistrovat, protože pak vám žádná novinka neuteče. My s Pavlíkem tam určo budem, kdo se přidá? [upravil dne 16/6/2011 16:32 Medvěd] Citovat
Pe.Tr Odesláno 15. červen 2011 Odesláno 15. červen 2011 nevím teda jak ty s Pavlíkem ale já budu určo na ŠEBETOVĚ. Citovat
Medvěd Odesláno 16. červen 2011 Autor Odesláno 16. červen 2011 Tak se nám problém \"sám\" vyřešil - tak doufám, že Tě s Tvými \"bejbypankáči\" v Lysé potkám (samo i ostatní klubový i neklubový potěr) Malé lákadlo [upravil dne 16/6/2011 15:59 Medvěd] Citovat
MilanF1 Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Já to tam mám 6 km Ale nevím, se kterým prckem bych tam jel Jinak park je fakt pěkný a opravdu velký, rádi se tu s přítelkyní procházíme [upravil dne 16/6/11 16:17 MilanF1] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.