Molof Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 Zdravím dneska sem nahodil na combika Alu 15tky et 15 gumy 195/50 a když sem to byl projet tak se mi ze předu ozývá cvakání a takový dření jako ložisko více u řidiče ale když tam dám plechy 14tky guma 185/65 ty co tam byly tak v pohodě ticho nevim co s tim diky za rady. Citovat
olda Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 Nedřou nalepovací závažíčka na kolech o brzdiče?Taky se mi to stalo,tak jsem musel nakonec dát naklepávací závaží. Citovat
MilanF1 Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 Ty alu jsou ale 15\", tam by problém se závažím být neměl Citovat
Molof Odesláno 25. květen 2011 Autor Odesláno 25. květen 2011 No hlava mi to nebere vyvážený sou do nuly i kamínky z pneu sem všechny vyďoubal napadá mě že to dělaj ložiska a poloosy že si musej sednout na změnu působení sil na napravu co myslíte jak sou ET 15 tak sou hodně venku tak je tam větší páka mno nevim. Citovat
olda Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 Gumy jsou v pohodě?Tohle můžou dělat zborcený kordy.ET 15 je v pohodě,Gutmann kola mají 13 a v poho Citovat
marko306 Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 Tak si zdvihni auto na zdvihák a potoč sním ručne a pozeraj sa či ti niekde neškre. Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 co kaminek v dezenu taky to dokaze delat divnej zvuk Citovat
Medvěd Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 Klidně o mohou dělat ložiska - řešil jsem to před měsícem na 406ce. Hliníky jsou o něco těžší než obyčejná plechová kola a tak, když je dáš na \"načatou nápravu\", začnou dělat bordel i když plechy to ještě v pohodě ustály. Doporučuju zajet do servisu a nechat vše zkontrolovat - ale jak jsem řekl, tipuju to na vadné ložisko (rovnou udělej obě, stejně bys to druhé dělal za chvíli taky). Citovat
MilanF1 Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 Kubik: však psal, že všechny vydloubal. Ale o co, by to mohlo dřít ... obvod kola je menší než v originále. Citovat
marko306 Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 Ty alu jsou ale 15\", tam by problém se závažím být neměl ono neznamená, že keď sú to pätnástky, tak, že budú mať aj vnútorný priemer väčší ako tie plechy štrnástky. Citovat
MilanF1 Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 tak jaké má kotouče? mám 266 a při 14\" plechách to je jen tak tak ... ale divil bych se, že by to bylo závažím ... pak ještě vědět typ alu Citovat
marko306 Odesláno 25. květen 2011 Odesláno 25. květen 2011 alu majú zväčša hrubšie steny materiálu ako plechy, tak preto majú niekedy rovnaký alebo aj menší vnútorný priemer. Citovat
Molof Odesláno 26. květen 2011 Autor Odesláno 26. květen 2011 Mno na heveru se podle oka otáčí hezky potichu nikde nic neškrtá a není vidět že by se vlnilo nebo že by někde dřelo ja bych to taky viděl na to ložisko bylo asi na hraně opotřebovanosti a tím Alučkem sem ho oddělal. A ještě se chci zeptat když sem plechový 14tky gumy 185/65 foukal na 2.4baru podle štítku ve dveřích je to stejný nebo na kolik mám foukat ty 15tky gumy 195/50 dik. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.