kadaver Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 Ze som objavil a aktivoval si novu (zbytocnu ) funkciu na obrazke mojej 607. Citovat
jofo Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 By ma zaujimalo od akej verzie softwaru to ide aktivovat. Citovat
kadaver Odesláno 3. květen 2011 Autor Odesláno 3. květen 2011 neviem. spustil som to cez klasicky peugeot notebook. Citovat
straki007 Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 Ty asi moc nectes forum , co ??:D Uz to tady nekde je. jinak to jde od verze 6.60 u verze vozidla se siti CAN-CAN Citovat
Blizzard Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 můžu na tom mým monochromo displeji aktivovat ty krásný barvičky a obrázky :D:D <joke> Citovat
Přema Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 Toto mám na 407 aktivované minimálně rok...... Citovat
straki007 Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 Toto mám na 407 aktivované minimálně rok...... Jen tak kratce?? Citovat
Přema Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 Peto..........?????:grr:grr Teprve 1 a 3/4 roku mám RT3....a dřív mě to nezajímalo......:aut:aut [upravil dne 3-5-11 15:42 Přema] Citovat
jofo Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 Straki. Mas pravdu. odkedy mame doma male babo tak forum citam tak cez jedno oko a druhym sledujem co zas krpec vymysli.:D:D Pohladam na fore kde sa to aktivuje a skusim. Ak to nenajdem tak ti napisem SZ. Citovat
kadaver Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 Tak sorac...kedze nemam zatial, za tie roky co mam nove auto problem, tak sem velmi nechodim ) Nuz tak sa tesim, ze vy sa uz tesite tymto \"zbytocnostiam\" dlhsie Co sa da este takto krasne spustit? Ja som extra neriesil zmeny..kedze som mal auto v zaruke. cafte pekny den vsetkym Citovat
John_Ice Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 asi to nenajdeš protože ten kdo to umí tak to tají...viz něco ve vláknech v 407 o RT3 Citovat
kadaver Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 Nuz tak si opat posedim chvilku s notebookom v aute Citovat
John_Ice Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 ne ty věci tam jsou napsané,ale ne to co jsi udělal ty...teplotu a tlak,to je ,,tajné,,...jinak se dá udělat couvání(senzor) Citovat
kadaver Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 trosku ma irituju tieto \"tajne\" veci je to take infantilne...\"moju hracku\" nedam Takze, nabuduce ked budem mat aspon trosku casu a napojeny notebook na moje auto, tak vam sem napisem presny postup vsetkych vychytavok. nerozumiem preco by to malo byt tajne... Citovat
Agrafik Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 Jasně, sem s tím. Vždyť o tom snad to forum je. Jak na něco příjdu tak to sem vrazím. Citovat
jofo Odesláno 13. květen 2011 Odesláno 13. květen 2011 No dnes som presedel pol dna v aute a nepodarilo sa mi to aktivovat. Inac otazka je ze co to znamena aktivacia displeja abcd. Co je to za displej, alebo naco to je? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.