jiri106xs Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 Zkoušel jste někdo sundat lak z plastů? Co na to použít? Když na to vezmu ředidlo, tak aby tam nezůstaly nějaké hnu*né fleky... Citovat
kujon106 Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 Ty vole, hlavně ne ředidlo! To ti ty plasty rozežere. Citovat
PAJA106 Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 2jiri106xs: pokud máš na mysli lakování těch lišt, tak pokud je nebudeš sundávat, tak bych je oblepil a sundal to šmirglem, nejprve hrubým a pak zjemnit jemným. Potom plnič na plasty a přelakovat. Citovat
jiri106xs Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 Kujon: No právě... to bych celkem nerad A nějaký vhodný přípravek??? Paja: Já je právě lakovat nechci... Chci z nich akorát dostat všechen lak dolů, až na plast [upravil dne 13.6.2011 12:35 jiri106xs] Citovat
PAJA106 Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 A co teda zkusit to obrousit, pak hodně jemným to zahladit a pouze takové to černidlo na plasty, pač po tom broušení to bude šedivé. Osobně bych na to chemii nedával, jelikož je tam velké riziko, že to skončí špatně. Citovat
jiri106xs Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 To je právě ono. Když to obrousím, tak to bude šedivé a když na to vezmu nějaký \"sajrajt\", tak je můžu zničit. Nakonec se naštvu, nechám je bílé a bude Citovat
Jimmy106 Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 presne jak jsem psal v tom vlaknu, kde ses na to ptal, nech je bile, je to hezci a nemusis se s tim srat pak to nejak zbastlis a zase to budes strikat na bilo Citovat
habross Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Potřeboval bych nějakou radu jak nejlehčeji nalakovat kapotu viz. obrázek. A neplatit velký peníze za lakýrníka. Případně sehnat někoho kdo by mi to nalakoval levně a zbavil mě toho odloupnutí. Citovat
vendelinek Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 loupe se lak,to je špatně obroušený ,anebo stříknutej lak na hodně zaschlou barvu a už se to nespojilo,a po čase se to takle odlupuje,rozbrousit celou kapotu od laku až na barvu jemnym papírem pod vodou a pak stříknout lakem,teda pokud si se nedostal skrz barvu,jestli jo,tak odmastit a stříknout barvou a pak lakem po částečnym zaschnutí barvy Citovat
kujon106 Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Dát do lakovny a nezajímat se o to Cenu vidím s prací na max. 2 000 Kč. Citovat
habross Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 myslíte, že to zvládnu i bez předchozích zkušeností? a ještě jak nejlépe brousit pod vodou? jestli to ponořit nebo jen chvíli brousit a pak to spláchnout Citovat
Rydik Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 jestli to zvládneš to musíš vědět sám,ale chceto teplo a hlavně čas a trpělivost ,broušení pod vodou znamená že si ten smirek namáčíš do vody při broušení,aby byl pořád takovej dost vlhkej Citovat
Šalda Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Broušení pod vodou je to, že si smirek pořádně namočíš ve vodě, klidně ho tam dej půl hodiny před použitím, a při broušení stále namáčej do vody, čím víc tím líp. Spláchneš to až nakonec. Jinak podle toho co píšeš, to raději svěř odborníkovi, a budeš spokojen;) Citovat
vendelinek Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 nejlepší je pet lahev ,do zátky udělat dirku a furt a stále polévat tam kde se brousí ,papír stále pod vodou:) Citovat
Semir Odesláno 5. leden 2016 Odesláno 5. leden 2016 Moje kapota, střecha i kufr vypadají úplně stejně (možná i o něco hůř) jako kapota habrosse... Mám pocit, že tenkrát používali nějakej divnej lak, protože se to loupe na docela dost autech... Jenom nevím, co s tím, na profi lakovnu nemám peníz a sama si na to netroufnu... Citovat
MilanF1 Odesláno 5. leden 2016 Odesláno 5. leden 2016 Pokud si na to netroufáš a nemáš peníze, abys někoho zaplatil, nic s tím nedělej. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.