Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mlžení a rosení oken za jízdy


jouza 31

Recommended Posts

Možná blbá otázka,ale klimu jsem ještě neměl možnost vyzkoušet protože mám auto teprve 3 měsíc,ale jak mám zapnout klimu na ON,když mi to pořád ukazuje po každém přepnutí a potvrzení na OK že je OFF?
nastav auto klima zapne aj ked ju vypneš vždy pri auto zapne:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo toto můžu taky doporučit, používám ho také a každý rok na jaře to vyčistím + dám nový filtr. Vše krásně funguje, žádné smrady mi z toho nejdou a okna se nemlží:super

Jo funguje skvěle, testováno na domácím FoFo. Doporučuji několik čistých hadrů a po použití všechny výdechy vyčisit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď klímu necháš v polohe \"AUTO\" v chladnom počasí ti bude kúriť a v teplom počasí ti bude chladiť, keď zapneš ofukovanie predného okna (pri zahmlievaní) zapne sa kompresor klími aby fúkal na okno suchý vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Tak se taky přidám k zamlženým oknům.klima chodi v poho,filtry všechny nové(origo)a okna se pořád potí.když přepnu na venkovní okruh,tak se hned odrosí,ale jakmile dám auto,tak se zase začnou zamlžovat.nevim jak přesně ta automatika funguje,ale myslim si že problém je v tom,že automat si sám navolí vnitřní okruh aby nemusel brát studenej vzduch z venku a pak se začnou rosit okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U naseho nam to zacalo dela asi 3 nedele zpatky z niceho nic ....take jsem z toho byl na prasky.

Aktivni pena na okna nepomohla tak nastoupil CLIN ci jak se to jmenovalo papirova uterka

a mame klid bylo to jen totalne mastne.

Je to nadherne videt proti slunci ve dne jak je mastne - take me to prekvapilo hlavne kolem mista ridice ostatni bylo celkem v pohode.

[upravil dne 9/12/13 19:37 od Lihous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jasný,to se odrosí, ale jakmile přepnu na auto,tak se začne znova rosit a to všechny okna ne jen přední.no zkusim teda taky umejt okno zevnitř,ale moc tomu nedávám.u 306tky to bylo taky-když šel vzduch zevnitř,tak se okna potily a když šel z venku,tak nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus vyčistit sklo technickým lihem;)

Taky se mi neustále rosilo až jsem po cestě z práce při jízdě proti slunci zjistil, že je sklo zevnitř totálně mastné. Vzal jsem technický líh a čistý hadřík a rozdíl byl vidět okamžitě:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...