Martinsk Odesláno 3. červen 2012 Odesláno 3. červen 2012 Haator: Skús Rival car Nové Zámky, Teraz som pozeral a majú tam niečo, ako ty chceš. Citovat
Haator Odesláno 3. červen 2012 Odesláno 3. červen 2012 Pozeram na ponuku toho bazaru, vidim tam len jednu ponuku za 7000, to pochybujem, ze zrazim cenu o 1000 dole (navyse posledna aktualizacia je november minuleho roka), a druhe by sa aj dalo, keby to nebola N1. Momentalne skusam toto http://iframe.autovia.sk/iframe/icars/detail?id=1139523&customer=70625&hash=1cc7ff81092eb3c68f689a4bd7d685f3 Znamy ma priamo v meste znamych mechanikov, dala by som auto skontrolovat \"na dialku\", a ak by bolo ok, prisla by som uz len na jazdu. Dalsi pokus by bolo toto http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=3395314 Citovat
kranky Odesláno 3. červen 2012 Odesláno 3. červen 2012 - podla mna je to tak ako spominal \"robozv\", pri jazdenych autach zalezi na kuse a predchadzajucom majitelovy... ja by som nezatracoval ani auta pred FL... - len treba poriadne preverit hlavne pri dieseloch, a ratat s urcitou investiciou po kupe, nie kupovat za posledne - a treba hladat aj inde nie len na SK, ale mozno sa pozriet aj viac smerom na zapad, kde dostanes za peniaze pomerne viacej, alebo mozno lacnejsie a podla mna urcite zachovalejsie auto, samozrejme zalezi na stasti Citovat
Haator Odesláno 15. červen 2012 Odesláno 15. červen 2012 ahojte, podavam report, ze prehliadka mnou spominaneho auta dopadla dobre, a uz je u mna oproti benzinovemu berlingu \"jednastyrke\" je to obrovska zmena, len este musim nastudovat manual (holandcina je fajn ) Citovat
misacekk Odesláno 11. červenec 2012 Odesláno 11. červenec 2012 Zdravím většinou se tu řešili HDi motory. Tak se chci zeptat jaký motor by jste doporučili v benzínu bud 1,6 80kw nebo 2,0 100kw. Kámoš se mě ptal a jestli jsou motory spolehlivý a kolik si vemou když se jede normálně a kolik tak při živější jízdě díky za odpovědi. Citovat
Roman Bazi Odesláno 11. červenec 2012 Odesláno 11. červenec 2012 Já si na dvoulitr nemůžu stěžovat. Jezdit se s ním dá i za 7 litrů, normál je tak 8.1, ale pokud se začne využívat výkon, tak to jde nad 10 litrů. Papá olej, ale s tím jsem počítal, dá si tak 0.75l na 10000km. Ikdyž v poslední době se mě zdá, že papá olej méně než po koupi. Jinak si myslím, že jak 1.6 tak 2.0 benzín jsou velmi spolehlivé motory. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 11. červenec 2012 Odesláno 11. červenec 2012 mám 1.6 16V Break,není to zavodní vůz ale rodinný kombík,jezdím podle předpisů a zatím bez poruch(doufám že to tak zůstane) musíš počítat s tím že když to naložíš tak už to tak nejede:myslim ale s tím jsem počítal:P nevím jestli chceš SW nebo htb. Jezdím tak kolem 8,2 ale záleží jak jedeš-já jezdím 10Km trasu EDIT: když chceš jezdit na spotřebu,tak trasu 680Km jsem udělal spotřebu 6,2-6,5 L/100Km kdyby jsem kupoval dnes tak beru 2 litr objem a výkon ničím nenahradíš [upravil dne 11/7/12 22:54 od Gabriel 307] Citovat
misacekk Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 Díky klucí kámoš uvažuje o koupi 307 CC. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.