VincentCZE Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Co s takovou spotrebou? Motor na vuz naprosto nestaci. Vuz jezdi z 70procent plne nalozeny s plnou posadkou(4lidi) dalkove cesty-Pha - K Vary Zbytek Pha-Modrany - Jazlovice u Prahy. 2osoby. Zitra jde konecne na vymenu oleje a filtru(30.000km-mazec co? ) Je mozne ze to je duvod te spotreby? Je mozne zvednout vykon motoru aniz by se snizila zivotnost motoru? Nejlepe jak dostat otacky vic dolu. Citovat
MilanF1 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 nový auto ... z řechtačky vyšší výkon nedostaneš a otáčky dolů? Že bys tam rouboval delší převodovku na tak slabý motor? To je blbost. Navíc moc z tebe moc spokojen nebude, když 30 000 km v plný zátěží žvejká jeden olej. Citovat
švícko87 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Koukni do velkého TP,jaké tam jsou předepsané hodnoty....spotřeby pro danné lokality+rychlosti. A jestli jezdíš vesměs plnej + 4 lidi.... Osobně jsem na dálky volil rychlost cca 110 km/h,aby jízda byla \"komfortní\" a úměrná spotřebě ( kolem 6l/100 km). Navíc,je zima,tak se nediv,když ti spotřeba povyleze nahoru. Pokud vím,tak se dříve i úváděla spotřeba léto/zima. Citovat
VincentCZE Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 Motor na olej najede 60tis. Vsude pisou spotrebu 5l.. Se 405 jezdi tata.) Nic neresim. V lete si snad budu kupovat RCZ ktery pojede taky za 7litru.)) Citovat
Přema Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Motor na olej najede 60tis. Cooooože????? 5 l spotřeba v plné polní.......neblázni [upravil dne 31-1-11 20:43 Přema] Citovat
Medvěd Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Přemo klid, my to auto už kupovat nebudem Citovat
VincentCZE Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 Btw.Tata to stejne do maximalnich otacek neposila. Coz je ten problem. Vykon je zbytecne vysoko kterej nevyuzije. Citovat
Přema Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Já měním mezi 10 až 15 t km a jak slyším tohle tak mě berou móry....... Citovat
ozzy56 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 někdy mi to tu připadá jak Jedličkův ústav:( Citovat
Přema Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Ozzy: Jo jo .....5 l spotřeba a 60tkm na olej...... Citovat
VincentCZE Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 Prema:vyzkouseny.Jen olej musi byt kvalitni(pri 60tis se zadre). Zajimavy ze 407 dalku jela za 6l a nejeli sme 90 ale 130.Proste ten motor je poddimenzovanej Citovat
Přema Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Vyzkoušený možná......ale až do času...... Citovat
VincentCZE Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 O auto se pecuje jak se da. Jenom ted proste byly dulezitejsi veci nez olej v motoru. Mimo toho motor do nej stoji par kc:). Citovat
Přema Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Jo to tu vidíme jak se o ně pečuje....... Citovat
VincentCZE Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 O auto se pecuje jak se da. Jenom ted proste byly dulezitejsi veci nez olej v motoru.Zitra jde na vymenu konecne-moje auto to neni. Neresim to.) Citovat
MilanF1 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 jest-li motor chceš, jeden mám, jen je ještě v autě Olej byl v něm měněn vždy po 15tkm ... zrovna než bylo auto odstaveno, tak byl měněn , má najeto tak 300 km ... celej motor asi 300t. A daleko to ke mně z Prahy nemáš Samozřejmě toto je za což se omlouvám Citovat
VincentCZE Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 Motor co tady je tak je v top stavu. ma zkutecnych necelych 300tis.. ta spotreba asi bude ridicem. Koukal sem do tabulek a podzim 5.1/100km..Do dneska vsechno meneny vcas. Jen nebyly penizky bo se musely udelat komplet brzdy(10tis).Olej musel pockat.Zitra uz to bude ok takze v pohode:)Od zitrka kazdych 10t Citovat
VincentCZE Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 O auto se pecuje jak se da. Jenom ted proste byly dulezitejsi veci nez olej v motoru.Zitra jde na vymenu konecne-moje auto to neni. Neresim to.) Citovat
VincentCZE Odesláno 1. únor 2011 Autor Odesláno 1. únor 2011 Auto ma konecne novy olej. veskere filtry atd. Auto ma konecne zase 51kW. Snad se dostanu na puvodnich 5l spotreby. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.