jonek Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 budte pozdraveni vsetci 406tkary:cool:mam taky problem..pokazil sa mi tlacitko na kluci..co sa otvara auto..central..no a neslo mi uz zamknut auto centralom ani cez zamky dveri tak som to skusil zamknut cez kufor..:mad:ako som strcil kluc do kufra a pootocil tak sa mi sm tam pretocil zamok..,a aj nie ako kedy..no a od vtedy mi nejde otvorit kufor..asi som polaslal zamok na tom kufri..nie som si isty..uz teraz otvaram normalne centralom ale oriste kufor mi nejde otvorit vobec.......:grr..velmi dakujem za rady...... Citovat
h4wk3y Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 no kufr se da zamknout i zvlast a pak se centralem neodemkne, musi se zas klickem odemknout a az pak zase chodi s centralem... Ale jestli se ti zamk pootocil, tak to nevim co s tim a budes muset pockat na nekoho zkusenejsiho.. Citovat
jonek Odesláno 29. leden 2011 Autor Odesláno 29. leden 2011 no ok..sak sa stym skusim niako vyhrat lebo faktt neviem ako ho otvorrim:grr:roker..ale no tak este ze je na zadnych sedackach v strede ta otvaracia priehradka:D..tak aspon cosi dostanem z toho kufra:) Citovat
ozzy56 Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 kufr je zamknutý klíčem, takže ho centrálem neotevřeš, zkus promazat šupinovým grafitem zámek kufru (stačí nastrouhat tuhu z obyčejné tužky (ceruzky), musíš ho otevřít zase klíčem a pak půjde i centrálem Citovat
ozzy56 Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 jinak přes střední opěrku se dá upravenou tyčkou odjistit opěradla a dostat pak k zámku kufru--je tam myslím nějaký cudlík co se zmáčkne, nebo potáhne a kufr se otevře... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 Tak snad opěradla jdou sklopit noormalně zevnitř, nevim kdo by to měl zamčený, ale možny to je. Jinak suchej Grafit tomu nepomuže, nedostane se tam kam je potřeba, doporučuju spray s molybden sulfitem, MD spray, když nebude muže se použit i WD ale ten je bez grafitu, pokud nemaš čalounění na víku tak to prostříkat zevnitř kufru, a taky dost do zámku, aby to všude zalezlo, připadně poklepat na klíč aby zapadly zapadky tam kam mají Citovat
dobrmik Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 u new modelu se sklápění sedačky z kufru... Citovat
ozzy56 Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 jj, nový model má odjištění opěradel jen z kufru, samozřejmě se dají použít i ty spreje co píše Radek Citovat
hugo.v.r. Odesláno 30. leden 2011 Odesláno 30. leden 2011 Přesně tohle se stalo mně loni. Když se zadřou lamely, které tvoří vložku \"fabky\", protáčí se to celé ale nepřenáší se pohyb na páčku zamykání. Pokud je to fest vyschlý a zarezlý, jako jsejm to měl já, bez rozebrání celého zámku to nespravíš. Spíš než suchej grafit to v tomhle případě chce hodně prolejt např. sprejem FAB na mazání zámků. (Je to taková řídká salakvarda a v ní plavou jakoby kousky mejdla či co). Jinak otvorem pro lyže se dá sáhnout pod plato a odblokovat opěradlo. Pokud máš tapec na víku kufru, tak tě poteš pánbů... Musíš se totiž dostat až k mechanismu zamykání ve víku kufru a ručně přetočit do polohy \"odemyká centrálem\". Tady jsem popisoval vyndání a opravu zámku (ale tam už řeším jen opravu mechanismu, ne výlet do kufru): Jo, ještě poznámka: Na obložení zadního čela je nějaký víčko v místě oka pro zámek. Nevím, jestli se to nedá nějak tudy, nezkoušel jsem. [upravil dne 30/1/11 10:01 hugo.v.r.] Citovat
ozzy56 Odesláno 30. leden 2011 Odesláno 30. leden 2011 tak jsem odloupnul to víčko na plast. obložení zad. čela--zahnutým malým šroubovákem se dá zámek odjistit a kufr otevřít po otevření kufru zkus vlastní zámek prostříkat sprejem, at jdou západky zámku volně... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.