Vítek1 Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 ahoj nevi nekdo jaky maji zadni repraky hodnoty. predpokladam ze 6x9 by tam mely nejak jit nacpat Citovat
GooFy Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 já myslím že tam jsou vzadu kulatý ale nejsem si jistý zachvíly du ještě do garáže dodělávat subwoofer tak se mrknu Citovat
GooFy Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 tak sou tam kulatý. stejný jako v předu Citovat
Ferry Odesláno 30. leden 2011 Odesláno 30. leden 2011 kulaty ma kombik, sedan ma ovaly, origo jsou od znacky Harman Citovat
Benžík Odesláno 30. leden 2011 Odesláno 30. leden 2011 Ty kulatý 10cm u kombíka bych ani nenazýval reprákama. Citovat
Vítek1 Odesláno 30. leden 2011 Autor Odesláno 30. leden 2011 ze jsou 6x9 vim ale nemaji ouska na uchyceni tak me slo o to jestli tam dostanu normalni 6x9 predpokladam ze jo v nejhorsim to prvne vyzkousim na nejakym znicenym co vemu v praci ale slo me o hodnoty hlavne jakou maji citlivost Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.