Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kdo chce relativne novy BMW za par kacek???.....podvod, coz jsme cekali, ale co kdyby????


Scratch

Recommended Posts

jozef: zivil jsem se i jako obchodnik a i jako makler, jsem naucenej zkusit a vyuzit jakoukoli prilezitost, ne jen tupe sedet a tlachat, to je picovna, na to kaslu. Proc to nezkusit? Jednou jsem prodaval Audi allroad - za 350 pro prodejce, a za 410 sla, a nestacil jsem zvedat telefon :). Jako pesimista jsem jednomu architektovi mohl rict, pronajem tohodle bytu za 50 na mesic? to je picovina.... Misto toho jsem to vzal poradne za fligr a pronajmul to skoda auto za 60 na mesic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

scratch - auta som vozil z vonku dost dlho,nemusis mi vykladat co je ready.

chlape pouzivaj rozum

co na to mam rict? kdyz nepominu ten rozum, tak z ukrajiny a z bulharska to mas bliz....a tam se toho najde......

Moje zena si mohla odvezt skodu FELICIA v kabriu z firmy kde pracovala, dostala nabidku od majitele, ze si ji muze odvezt sama (ale nemela ridicak), majitelem byl obcan USA, ktery se vracel domu a firmu prodal.... nakonec si ji odvezl jiny kolega, ktery ridicak mel.....coz je strasna skoda, tak nadherny auto :/

pouzivam rozum, neboj se, kdybych ho nepouzival, nejsem tam kde jsem :), a kolikrat si lidi tukaj na celo a pak se na nem drbou. Bud byli okradeni, nebo nevyuzili prilezitost. Mail me nic nestoji, tak proc to nezkusit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tu X5 jsem psal už přd nějakou dobou, a frajer to hraje klasicky jako všici tyhle podvodníci, dělá jakože žije v cizině,a chce prachy na účet a chce psát anglicky :D:D ...jsou to všechno podvodníci s těma levnejma autama...Už se mi to stalo tak 6x že jsem na něco psal a bvyklubal se z toho takovej šmejd:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pretoze stracas cas,ale to je tvoja vec. pockam si az ho budes vlastnit;)

na 99 procent nebudu, ale to vyzniva jiz z tech prvnich prispevku, kdyz budu vlastnit, tak, Alfu, nebo C5, na vic nemam a vic nepotrebuji :), ale jak jsem psal, napsat email o řadcich, rovna se 1 minute, to obetuji :), kdykoli x jakkoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pretoze stracas cas,ale to je tvoja vec. pockam si az ho budes vlastnit;)

No proč to nezkusit....myslímš,že napsání emailu ztrácíš čas,ale to,že to sem na foru napíšeš čas neztrácíš? :myslim

Přesně proč to nezkusit.Někdy člověk narazí na něco dobrého,bud potřebuje dotyčný rychle prachy tak to všude vystaví a nebo se toho chce zbavit rychle,že jede pryč...viz občan co odjížděl dom.

A že zrovna včera šel o tom pořad(na stopě) jak někdo takle nalítnul...že měl zaplatit poměrnou částku a že mu to dovezou pak ještě jednou a konec :D

Někdy ty lidi nechápu jak mohou poslat prachy takle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alfa dobré auto,ale když vemu,že projdu fora na jiné auta a porovnám to tu,tak ikdyby se Peugeot dovíjak kurvil,tak tu na 90% zjistíš co to mu je a opravíš to sám...těch 10%prostě musí jít k automechanikovi (rozvody atd. co si prostě ,,obyč,,člověk neudělá sám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vlastnej skusenosti poviem, ze najst 159 tku v dobrom stave, je nieco neskutocne ...

Kamarad, ktery ma ted passata, predtym chcel tuzobne alfu 159 v dieslu ... Podmienka bola, diesel, 1.9 JTDm 110 KW a automat... Neskor ulavil, a stacil mu hocijaky diesel automat, nakoniec polavil aj od automatu, chcel len diesel, a nakoniec ulavil od alfy 159 celkovo ...

Auto nadherne, velmi dobre sa mi v nom vozilo, vyskusali sme 14 kuskov ... Ani jedno, nebolo OK ...

Treba v malackach stala 159 tka SW 1.9 JTDm 110 KW, 2007, prej 56 tis. KM ... Automat byl podle mne uplne v prdeli ... Po nastartovani a zarazeni D, sem se rozjel, a auto zrychlovalo asi jak s 30 KW hladkym dieslem ... Uplne nic ... Nasledne po dosahnuti rychlosti asi 40 km/h, mne zrazu oprelo do sedacky ... Pak pri zaparkovani, a prerazeni do P, auto cuklo ... Bazarnik povedal, ze tam bolo malo nafty, a ze tam naftu dotankuju, ze to bude OK, ze je to zavzdusnene :D :D :D A tak ked som to pocul, tak sme ho poslali na pumpu, a vratil sa, ze nepomohlo, ale ze oni to opravia :D

Dalej sme boli niekde za Nitrou kde mal manik 4 alfi 159, na alfafore tam vela ludi nakupovalo ... Prisli sme do bazara, 4 alfi vedla seba, bazarnik sa od budky usmieval, vytiahli sme tester hrubky laku, jak sme zacali pipat, tak zaliezol do budky, a uz ani nevyliezol ... Jedna bola okmre strechy a spolujazdcovych dveri striekana komplet ... Ostatne mali aspom cely predok ...

V Hrnciarovciach v bazari mali tu, na ktoru sme pozerali ako na poslednu ... Mala 88 kw a manual ... Tester tu ukazal lakovanie od zadnych dveri az po kufor ... Po vytiahnuti koberceku na rezervu sme videli kopu nemilych zvarov ... Nieco otrasne ...

Boli sme aj v AAA Auto kde bola 2.4 JTDm 210 ps, tej skripalo servo, pri brzdeni ju tahalo dolava, a na narazniku sa jej olupoval lak ... Podla predavajuceho, sa vymeni brzdova kapalina, servo kapalina, a pozru ci neni jedna dosticka moc zidena :D :D A najvecsi gol bol ked sa zohybal pod volant, aby otvoril kapotu, tak tu packu ulomil ... Ale ubezpecil nas, ze keby sme si ju vybrali, tak to opravia :D :D

Scratch, zelam ty pevne nervy :D Auta sou to perfektni, vezlo se mi v nich neskutocne, ale co sem vozia ty ludia za kusy, to je strach ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...