Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


oddie

Recommended Posts

mam dotaz, tiez sa pohravam s tou myslienkou ze by som nahodil kameru. len rozmyslam nad jednym. co urobite napriklad vtedy ak bude na zazname vidiet priebeh dopravnej nehody ktora sa Vas netyka. poskytnete zaznam policajtom? napriklad auto pred Vami zrazi cloveka, alebo dojde k nehode dvoch aut. bude tazke dokazat vinu vodicovi, ale z Vasho zaznamu je jasne ze to zapricinil on. Co urobite? A teraz: bud sa bojim poskytnut zaznam ktory by ho usvedcil a aspon by bolo zadostucinene tomu chudakovi co to mozno nerozchodi, alebo proti vodicovi poskytnut taketo svedectvo co ho usvedci sa bojite, lebo je to nejaky magor ktory ked sa z problemu vyseka co nieje dnes problem tak si Vas poda. ak zaznam nakoniec neposkytnete budete si sami pred sebou spytovat svedomie - nocna mora, trapenie.

Teraz mi poradte co by ste urobili Vy, lebo ja nad tymto stale rozmyslam a prave to je jediny problem co mi brani si tu kameru kupit. Nechcem riesit to ci mi to pomoze pri problemoch ktoreho ucastnikom nehody budem ja sam, ale to co som pisal vyssie ma zaujima.

uff. som sa ledva vykoktal. :aut

[upravil dne 11/2/11 00:01 Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz.......

[upravil dne 11/2/11 00:01 Marcel00]

Jestli máš trošku páteř a vidíš, že někdo někoho porazil nebo naboural, určitě bych policajtům záznam a mé svědectví podal, nikdy nevíš, kdy ho budeš potřebovat ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty bys to svedectvi mel podat i bez kamery.....

Oddie: mam jen 4gigovku, snad bude stacit, ted jeste, kde si vyzvednout :), snad to nebude moc z ruky :)

[upravil dne 11/2/2011 00:19 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi to jasne, samoska ze mam \"pater\"

mne islo len o extremnu situaciu nejakeho magora co ma na cele napisane \"ak toto docitas si mrtvy\"

myslim ze kazdy je tunak hrdina o tom svedectve, ale ked dojde k danej situacii tak potom je konanie uplne ine a prisposobene danej situacii. staci si pozriet v TV kolko ludi nepomoze a radsej sa tvari ze nic nevidi. cest vynimkam. trocha off topic, na nasej ulici lezal na zemi clovek kym som k nemu prisiel preslo asi 9 aut a 4 chodci, nikto sa ani len nepristavil, pritom som jasne videl ze sa obzeraju po nom... ja som mu zavolal zachranku a bolo vybavene. takze tolko k tej povinnosti pomahat a poskytnut svedctvo alebo pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul

a zahřálo tě u srdce?určitě jo tak buď spokojenej.todle se mi stalo na nádraží.známej chlap co chodí postiženě(asi po obrně) se skácel a začal se klepat,jasnej epilepickej záchvat...ve 15h největší mumraj na nádraží a co myslíš,že lidi udělali čuměli a chodili a já mezi nima taky,bylo to kdysi a bylo mi 22let a tak jsem asi čuměl na něj 1min než jsem se rozhodl mu narvat pásek do huby a naklonit ho na bok...to jsi měl vidět najednou kolik bylo u toho lidí a jak byli chytří co a jak,ale ten první krok je vždy nej....

ale to nemá s kamery do aut nic společného

:xvul

[upravil dne 11.2.2011 09:03 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je az zarazejici, ze osoba, ktera upadne do snehu je nechana naposmas......

druha strana - fetak, ozrala, apod. - hrozi utok, napadeni

treti strana - mohl jen dostat infarkt

takhle nam chlap usnul v oc na lavicce, chteli jsme ho vyhodit, ale velice rychle nam doslo, ze ma infarkt, hned jsme volali rychlou.

Nejvetsi odmenou je to, ze ten chlapek sem zase chodi nakupovat, ale ani nepodekuje za zachranu zivota :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ver ze som mal dobry pocit a neurobil som to prvy krat... ja proste nedokazem nepomoct... nejeden krat som volal sanitku a dokonca aj na opiteho vodica co jazdil jak blazon a vsede flekoval, tak som nanho zavolal z auta polisov, ti ho pekne odchytili. mozno som zachranil nejakej mamicke s kocikom zivot, neviem... prislo mi to prirodzene zasiahnut.

a pred tvojim cinom tiez uctiva poklana. bodaj by nas takych bolo viac. s tym prvym krokom s tebou na 100% suhlasim a mas uplnu pravdu.

sorry za :xvul tuto temu uz nebudem rozvijat... a dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, z5 ke kameram, dneska, spise ale zitra nejako upravim zaznamy z kamery, k videni bude - den pri vyjasneni, soumrak, a noc

z kamery od oddieho (bez LCD) mam dobry pocit, jen to musim rozumne sestrihat a odstranit zvuk, bo jsem si cestou pobrukoval nejake pisnicky, a to dost falesne :D. Jinak repracek nema rad zvuk mych ladaku, misto lahodneho zvuku to v nich skripe :D, primarne ale mohu rict, ze zaber kamery cca 120 stupnu je dobry, nicmene, kdyz vas nekdo sejme do boku pri prejizdeni z pruhu do pruhu to bude naprd

Jeste uvazim, zda dat zabery z rychlosti nad 150 km/h, aby si pro me Stifler nedojel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Jeste uvazim, zda dat zabery z rychlosti nad 150 km/h, aby si pro me Stifler nedojel.....

Neboj se, to u mě nehrozí. ;) Já vlastně ani nevim, kdo to řídil, pokud ti neni vidět do obličeje, a jaký auto to je, pokud není vidět na značky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak mam stazeny dva zabery, ma to 150 mega, poradite mi prosim nekdo, kam to dat?

Zacnu pracovat na nejakem nocnim snimecku :)

Tak uz mam i nocni :)

Dekuji Oddiemu za jednoduchy strihac :)

Dekuji JirkaP za poskytnuti mista i skvele pohosteni :)

ftp.posik.cz

login: scratch.posik.cz

heslo: scratch

[upravil dne 18/3/2011 11:20 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...