ThorR Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 V předchozím tématu jsem řešil baterku do auta, ztratilo se mi i ovládání, tak si chci koupit nové autko. Akorát nevím jestli koupit levnejší model na spalovák nebo dražší model v elektrice. Když koupím levnější spalovák, nerozpadne se mi to po pár jízdách a jsou na to nějaké vyšší náklady? Tím nemyslím samotné palivo. co říkáte třeba na tohle? http://deti.bazos.cz/inzerat/8257271/PRODAM-RC-MODEL-AUTA-4-KRAT-4-NA-SPALOVACI-NITRO-MOTOR.php a potom výkonné elektro vozítko : http://kocarky-hracky.avizo.cz/rc-hpi-wheely-king-4x4-4171433.html [upravil dne 30.12.2010 22:05 ThorR] Citovat
koblih69 Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Ná to svoje výhody, ale hlavně si uvědom hromadu smradu a randálu. Já těch aut moc nepostavil ( dohromady 2 ) já jsem spíš na lidě, ale vždycky jsem dával přednost elektrice, vadilo mi vozit sebou palivo, žhavení, tankovat ... s elektrikou si pojezdíš i v tělocvičně ale co modelář to názor Citovat
ThorR Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 To je pravda no, ale nebude spalovák o hodně rychlejší než elektro motor? Citovat
Dadadavid Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Ja mam zkusenost s timto,vydrzela vsechno a to jsem ji nesetril http://hracky-modely.sbazar.cz/rc-model-skoda-fabia-wrc-pro-4x4-vylepsena-verze-opava-o4921922.html Ale jestli chces neco,co opravdu driftuje jako dabel tak http://www.ab-com.cz/Podle-vyrobce/PELIKAN/CUP-RACER-1M-drift-kit-with-Toyota-Levin-AE86-body.html [upravil dne 30/12/10 21:14 Dadadavid] Citovat
ThorR Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 Docela se mi líbí tohle, asi kvůli toho že je vidět jak to jezdí a přijde mi to za slušnou cenu http://aukro.cz/item1374833832_vrx_sword_rc_model_rc_auto_truggy_1_10.html Citovat
olda Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Já si koupil natěšenej nitro Savage,jak to bude lítat,ale brzo mě přestalo bavit,pořád jen štelovat,žhavit,po každý jízdě čistit atd.Nakonec jsem to předělal na elektru,brushless systém.Ta elektra jezdí potichu,můžu s ní kamkoliv,jezdí o dost rychleji a má větší sílu,nitro už nechci vidět:bojim Citovat
punkac Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 tohle si svařili kámoši údržbáři minulou zimu, na fotkách je to bohužel ještě bez serv, nádrže, nástřiku a plechu naspod Je to dlouhý asi metr, široký půl, hmotnost asi 30 Kg a jede to přes 50 km v hodině spodek z jeklu a vrsek z nerez rourky průměru 22 tloušťky 0,8 mm [upravil dne 30/12/10 22:31 punkac] Citovat
ThorR Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 Tak asi objednám tohle , snad ten 3000 akumulátor něco vydží a bude jezdit jako v tom videu Citovat
Y2K Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 a toto neni dobre? http://aukro.cz/item1374833809_hsp_drift_bmw_1_16_rtr_rc_auto_za_akcni_cenu.html Citovat
ThorR Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 Jako hlavní nevýhodu beru 3x slabší akumulátor a asi nebude moct jezdit v terénu a někde bych ho hned rozmlátil Citovat
olda Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Hlavně si zjisti,jak je to s náhradníma dílama,u těhle čínských produktů to zakopne o kamínek a rameno v čudu,je to udělaný z křehkých plastů. Citovat
koblih69 Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Tak asi objednám tohle , snad ten 3000 akumulátor něco vydží a bude jezdit jako v tom videu Jo tohle objednával kolega pro dítě aby si měl s čím hrát, ale uvidím se s ním až po vánocích. Nevypadalo to špatně, ale že by to zase byla bůh víí jaká hitparáda to ne. Výhoda je, že si s tím pojezdíš všude. To auto co mi zbylo je nízký a to v podstatě nevezmeš ani na silnici. Tak leda asfaltový hřiště a nebo dovnitř. Takže doporučuju něco spíš do terénu jako tohle. Citovat
olda Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Já začínal modelařit s tímhle modelem,,taky čína,ale je to kopie od tamiya,takže jsem pomalu udělal z tohoto Tamiyu,je tam ale neuvěřitelně odolný regulátor a motor,vydrží to hodně.Pak jsem koupil Savíka a tohle dal bráchovi,ten s tím jezdí dodnes. Citovat
ThorR Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 Jo tohle objednával kolega pro dítě aby si měl s čím hrát, ale uvidím se s ním až po vánocích. A nemůžeš mu prosím zavolat a zeptat se jestli se to za ty kačky vyplatí? Citovat
Dadadavid Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Tady je takova insiprace,doporucuji zkouknout opravdu cele http://www.stastnevdovy.cz/videa/auto-moto/driftujici-modely.html Citovat
koblih69 Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Jo tohle objednával kolega pro dítě aby si měl s čím hrát, ale uvidím se s ním až po vánocích. A nemůžeš mu prosím zavolat a zeptat se jestli se to za ty kačky vyplatí? Jo a rovnou mu řeknu, že v Únoru letí na Kubu ... no tak né to by mi asi nic neřekl, jeslti nezapomenu, tak mu zítra odpoledne zavolám ( dopoledne jsem v termálech ). Citovat
ThorR Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 Super, pán bůh ti to vrátí na dětech. Citovat
koblih69 Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 To spíš jemu už má 4, musel koupit Sharana aby to vodvezl... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.