Majkie Odesláno 27. prosinec 2004 Odesláno 27. prosinec 2004 Zdravím Pažoutníci, mám v úmyslu vyměnit originální P-rádio za nové, MP3 trávicí rádio. Věřím, že v této rubrice se vyskytují samí AutoAudio Fajnšmekři, takže Vám možná budou mé nároky a dotazy připadat malinko pod Vaši úroveň, ale přesto snažně prosím o nějakou tu smysluplnou odpověď. Tak zaprvé: Od nového rádia očekávám zhruba to, co dovedlo to staré + schopnost přehrát klas. CDa CD se soubory formátu MP3. Nehodlám vyhrávat na lesy, rádio poslouchám tak, abych slyšel i spolucestující, netoužím ohromovat přátele svou audiovýbavou. Myslím tedy, že mi musí stačit toto: PANASONIC CQ-C1300AN. Prosím o názory.. Zadruhé: pár praktických dotazů.. Budu moci stále rádio ovládat přes páčku pod volantem?? Co s výplní vzniklé mezery po orig. autorádiu?? (orig. rádio je přecijenom malinko větší, a tvaru kosočtverce)Slyšel jsem o jakýchsi rámečcích. Uvitám k tomuto nějaké bližší info.. Moc díky za rady, náměty.. Citovat
Majkie Odesláno 27. prosinec 2004 Autor Odesláno 27. prosinec 2004 ještě pro představu, a? to nemusíte hledat.. Na netu jsem ho našel i levnějc, ale tady je o něm více informací... http://hifi.svetnakupu.cz/DetailPage.asp?DPG=22908 Citovat
lexa Odesláno 27. prosinec 2004 Odesláno 27. prosinec 2004 Majkie máš to z Havířova do Ostravy ke mě tak daleko nebo nemáš tady moje tel číslo? Tak se ozvi podám ti informace, na srazy nejezdíš ani se neozveš§ to asi bude důtka! a na holou, manželku nepředstavíš , to je s tebou hrůza.;):papa Citovat
destiny Odesláno 28. prosinec 2004 Odesláno 28. prosinec 2004 V této cenové relaci je to celkem slibné, nicméně asi bych raději 1.800,- přidal a koupil tento model: PIONEER DEH P3600 Na této adrese je asi nejlevněji co vím. Kupoval si ho kamarád a zvukově je fakt dobré. Napojil ho na repro JBL a hrálo to víc než slibně. A hlavně Pioneer je v oblasti autorádií kvalitou o level nahoru než Panasonic. [Editován dne 28/12/04 destiny] Citovat
Fusion Odesláno 28. prosinec 2004 Odesláno 28. prosinec 2004 s MP3 rádiama nemám zkušenost, jen bych chtěl dodat, že origo páčka funguje snad jenom s origo rádiem ptorože má origo přípojku... jedině to nějak překopat ale to nevím jak, ale většina těch nových rádií podporuje vlastní pácku na ovládání, která není zas tak drahá... já sem toto taky zkoumal ale pak sem si uvědomil, že docela v pohodě na to radio dosáhnu Citovat
destiny Odesláno 29. prosinec 2004 Odesláno 29. prosinec 2004 Podporu mulifunkčních volantů a ovládání pod volantem podporují někteří přední výrobci autorádií. Prodává se jakýsi \"převodník\", který se zapojí mezi autorádio a ovládání a funguje to. Vím, že to dělá třeba /////Alpine, ale stojí to kolem 2.000,- Mám k autorádiu dálkové ovládání, tak tohle zatím neřeším ale lze to. Panasonic toto určitě v nabídce nemá, ale nevím to na 100%, tak se radějí mrkni na webu. vypadá to nějak takto: http://www.medienelektronik.de/viashop/storefront/produkt.asp?ProduktID=1040462110 Citovat
Majkie Odesláno 30. prosinec 2004 Autor Odesláno 30. prosinec 2004 Jasně, že na té páčce nějak šíleně nelpím, jen mi přijde, že když už tam je, tak by bylo fajn, kdyby o svou funkčnost nepřišla.. kdyby tam nebyla, tak se nezblázním.. Je to ale docela příjemné ovládat rádio malíčkem a ruce přitom mít pořád na volantu. Ona ta moje páčka toho zas tak moc neumí. Jen stlumovat a zhlasovat rádio a ladit.. např. přepínat na přednastavené stanice nezvládá.. to Destiny: zajímalo by mě, co znamená, když se řekne, že je rádio o třídu výš (ten Pijonýr)? Repro hodlám využít stávající, orig. Pažou?ácké (nehraje zle), netoužím po rádiu s bohatým portfóliem fcí, které nikdy nevyužiju. Chci CD/mp3 přehrávač, který bude hrát čistě pro mé amatérské ucho.. Nic víc od něj nečekám.. Citovat
z3rg Odesláno 30. prosinec 2004 Odesláno 30. prosinec 2004 Sam mam Pioneer 3500MP, tedy predesly model a sem spokojenej. Pioneer hraje opravdu dobre (s Helixama Blue, jen toho drnceni se musim zbavit . Kamos ma toho Panasonica, a hraje taky slusne. Jestli nebudes menit repro ... ale ja bych rek, ze casem asi vymenis. Preci jenom ty originalni jsou nic moc. Pack imho nerozchodis, ja sem se taky snazil, ale redukce od Pioneeru stoji kolem tech 2k, jak rikal Destiny, a to se mi zda draha sranda. Co se tyce ramecku, ja tam uz mel diru a original radio pryc, takze zasazeni bylo jednoduchy, ale jestli se to da nekde sehnat ... Citovat
Petr605 Odesláno 5. leden 2005 Odesláno 5. leden 2005 NEKUPUJTE SI MEDION!:mad::mad: Ten můj brzo poletí. Doslova. Citovat
Fusion Odesláno 5. leden 2005 Odesláno 5. leden 2005 Petr605: to je taková ta značka co vypadá hrozně moderně ale je to strašnej šmejd? Mám dokonce dojem že je AAA dávají zdarma k autu... Citovat
Petr605 Odesláno 6. leden 2005 Odesláno 6. leden 2005 Nevim, jestli ho dávají v AAA zdarma, ale kvalitativně by to tak asi odpovídalo. Navrch huj, vespod fuj. Zezačátku to bylo v pohodě, ale s časem kvalitativní parametry prudce klesají. Přitom na reklamaci to není, protože to hraje. Zapneš, pustíš CD, za hodinu potřebuješ někde zastavit a start motoru to už nerozchodí. Prostě to CD znovu nenačte a zahlásí ERROR2. To bych vždycky vraždil... Až mě to jednou tak nasere, že to fakt vyhodím z okna, tak nebudu šetřit a koupím značkový. A líbí se mi PIONEERy. Citovat
Emiš Odesláno 11. leden 2005 Odesláno 11. leden 2005 ja uz ho jednou reklamoval, nevyjizdeli CD a pak prestalo hrat uplne. Ted mi jeden cas po par hodinach hrani zacalo vydavat takovy zvejkavy zvuky. No des. Jak pise petr605 tak ze zacatku vazne super ale ted des. Citovat
Toman Odesláno 16. leden 2005 Odesláno 16. leden 2005 Tak nevim jeslti si uz Majkie radio koupil, ale treba u nas v Brne jsem toho jeho panasonica nasel s cenou pod 4tisice http://www.autex.cz/panasonicmp3.htm Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.