Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P406 - Jak dodělat samostmívací zrcátko


Recommended Posts

Odesláno

Zdravim ne vsude je za autem jen tma :)

A treba ve meste se sice tolik zrcatko nezatmavuje ale pri pohledu zpatky je proste tmave tudiz je dobre kdyz je \"automaticky\" zarazenou zpateckou vypnute.

Novejsi verze maji navic i svuj vypinac a vetsinou zelenou LED diobu jako signalizaci ze zrcatko zatmavuje.

Samozrejme pokud bych sam za sebe uz nemel natazenou instalaci tak bych take privedl asi ze stropniho svetla jen + a - a tim by bylo vse hotove ale kdyz to uz bylo natazene proc to nepouzit ....

  • O 4 týdny později...
Odesláno
Asi myslíš tohle... taky je používám, cena je od 2,- a je to pohodlné, ale pozor na oxidaci + větší proudové zatížení.

Odporucam tento druh spojov nepouzivat, lebo casom sa mozu vyskytnut problemy. Lepsie je naletovat a poriadne zaizolovat (zmrstovacia buzirka).

Odesláno

Zdravim dutinky jo ale jen an silnejsi kabliky na ty uplne slabe to byva problem predevsim na ty starsi....

Ale pokud se to zapaji a prez se da smrstovaci buzirka a vedeni je jistene pojistkou tak problem nevidim,ale klasickou izolacku omotanou kolem spoje radeji ne :)

Odesláno

Dutinky... mám pochopitelně na mysli na správný rozměr správný rozměr. Jinak standardní červený jsou od 0,5 do 1 mm q. Problém letovaných spojů jhsem už napsal... Mikro vibrace letovaným spojům opravdu nesvědčí. Zejména bezolovnatý cíny, který jsou velmi háklivé na přehřátí, pokud k tomu dojde, ten cín se časem rozsype jak písek. A pokuid není teplota přesně dodržena, tak k tomu přehřátí fakt dojde...

[upravil dne 26.1.2012 09:44 od Edison]

  • O 3 týdny později...
Odesláno

mam zrkadlo zo 607 ky, ale ako som ho dostal je tam akoze - bublina- je to vada? da sa skusat ze napojim +a - a zasvietim do toho?? ake su farby a polarizacia? DIKY

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Také jsem použil z 607 na 406 a jinak

pin1 je kostra (-)

pin2 je +

pin3 je na zapojení na zpátečkové světla (při zařazení zpátečky samo odtmaví)

Nepomůže na to svítit ale při denním světle prstem zaslepit zadní čidlo (to co kouká na čelní sklo) a mělo by se začít zatmavovat.

Jinak bublinu si neumí představit :) lepčí bude foto

  • O 3 týdny později...
Odesláno
Pokud normálně při denním světle zacloníš prstem ten fototranzistor co \"kouká\" dopředu tak se nic neděje?

Je správně zapojený ten kabel od zpátečky?

nie nič ono bolo asi zlé skúsim ešte jedno zohnať a uvidím ...škoda pretože som sa na to strašne tešil :( ...nemáte niekto nejaký typ kde by som ho zohnal?

  • O 1 měsíc později...
  • O 10 měsíců později...
Odesláno

Ahoj, mám problém-taky jsem se do toho pustil, ale ze zrcátka se mi oddělal ten konektor a já nevím jak tam patří :P Nevíte někdo jak ho tam dát? Jde to nějak rozdělat? Je to zrcátko z C8 :P

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...