Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Nie je to až aký problém, vrtákom treba trochu zväčšiť diery, ja som to robil tak, že som položil starý na nový, pevne uchytil svorkami spolu a prevŕtal. Potom ale treba dať väčšie podložky pod tie úchyty aby neprešli cez diery.

[upravil dne 8.12.2010 20:54 AnotherOne]

Odesláno

presne tak ako pise another tiez som objednal s autodepo cca 1300sk prilozil k staremu a navrtal nove diery. ale sroby a podlozky som zamenil dlhsimi srobmi, tie origo rychlo zvetraju od pocasia a sup ........kryt si testujete rovno pod kolesami vasho auto ako ja v DE na dialnici :grr poriesil som to s rychlosvorkou na par miestach.....

Odesláno
zde je spodní kryt motoru na 2.0 HDi

Ja som mal tiež polámaný kryt pod motorom, zatiaľ som ho ponitoval. Ale chýba mi časť krytu na pravej strane, o ktorý je uchytený podblatník PZ kola. Na obrázku je vyobrazená len ľavá strana. Pravá je rovnaká?:myslim

Odesláno
Nie je rovnaká, je zrkadlovo obrátená. V servisboxe je to označené jedným číslom na obrázku ale v tabuľke je rôzny obj. kód pre Ľ a P stranu

Neviete niekto, koľko stojí ta posledná PZ časť?

  • O 1 rok později...
Odesláno

To že je tento díl z druhovýroby dobrý, ale musí se trochu upravit díry pro upevnění. Jinak za 625,-Kč to stojí za zkoušku, když cena origo je 2 800,-Kč.

Odesláno

tak to jo, teď už tvojí první odpovědi rozumím :mrk

S poštovným to vychází na cca 800,- Kč a i to je pořád ještě dobrá cena. Snad to nebude křehký plast a něco to vydrží. Zkusím ještě vrakoviště, ale pochybuji, že to někde bude za lepší cenu...

Odesláno

Mám od nich kryt od podzimu a pasuje(až na ty díry)sem tam je nutné je upravit.Matroš je asi stejný.Kluk má od nich kryt na mondeo a taky ok.Za ty buky paráda.

Odesláno

a nechával jsi tam ty původní šrouby nebo jsi to řešil jinak? Předpokládám, že ty díry jsou jen malinko jinde, že to ty šrouby zvládnou

Odesláno

Nějaké jsem dokupoval v Peugeotu(měl jsem ztracené plíšky v otvorech na šrouby)a vzadu jsem kryt upevnil el. páskami okolo trubek.Vrtal jsem kryt na bocích ostrým šroubovákem přímo na díru -as díry.Ve předu díry pasovaly.Akorát na tom novém krytu nejsou takové ty vycpávky.

Odesláno

Tú vycpávku by nešlo prehodiť zo starého krytu na nový? Predpokladám že slúži ako tepelná izolácia prípadne protihluková.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...