Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Chci si koupit sněhovou frézu. Známí nabízí použitou TORO 622.

Mě ale odrazuje motor Tacumseh. Nemá ji někdo z Vás? Jaká je?

Nebo mi poraďte nějakou jinou. Díky za Vaše zkušenosti..

Odesláno
No, kdyby jsi ji nechtěl a byla za dobrou cenu, vzal bych ji pro rodiče ;)

Tak to jo, je to rok 2002 tj. osum let stará - údajně navrčeno je 10mth - to ale není jak ověřit a cenu si představují kolem 20000,- a to je myslím si já hodně

Odesláno

Ale musí být u ní návod k použití!!!:D:roker

5. Citovat s rozvahou

Při odpovídání na příspěvek se vyhněte používání citací (tlačítko |QUOTE|). Zcela nepřípustné je citovat předešlý příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část příspěvku, na kterou reagujete.

[upravil dne 3.12.2010 22:46 Kurt]

Odesláno

mame doma elektricku, kupenu cez ebay za par euri a maka suprovo.nedokaze sice poriadne upratat vela mokreho snehu ale so sypkym si poradi paradne.nevyhoda je ten kabel ale tak pri dome staci v poho.tusim ze stala okolo 60 euro

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...