Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ostrikovace


oni

Recommended Posts

Tak jsem zamrz už podruhý - včera večer tam byla 1/3 letní + 2/3 zimní -20 a venku to pří -7mi zamrzlo. Ráno jen zimní do -20 ( to předtím do mrtě odčerpáno ) a zase to zamrzlo a zase jen v tryskách. Taď jsem nahodil -45 což by na těch -6 co bylo ráno mozhlo už snad sakra stačit. Myslím, že to co se prodává v TESCO je pěknej šmejd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si udelej test doma v mrazaku :) ... jednoduche

jinak k tem ostrikovacum, par lidi si uz stezovalo na to, ze kdyz to rano chrstne na okno, tak pres to nic nevidi bo to na okne zmrzne :D ...

dovolte, abych to vysvetlil, ostrikovace obsahuji tekave latky, nejcasteji nejaky alkohol, kdyz to rano striknete na sklo, alkohol se rychle odpari a zbyla voda+barviva :) vam na skle proste primrznou ... a muzete mit treba -80tku :), kdyz se sklo trochu prohreje, pak je to ok...

jde hlavne o to, aby kapalina do ostrikovacu nezmrzla v soustave :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes vymenil trisku za klasickou co tam byla a je proste malej tlak. z nich to taky jen tak cura a jsou cisty, takze podle me tim to nebude,je fakt,ze ta kapalina je takova, no rekl bych ze by mohla byt vic vodova. naredim a uvidme, nic jinyho me nezbyde. ono ted jak se jede po dalnici,tak bez ostrikovacu to proste nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...