jogi15 Odesláno 3. listopad 2010 Odesláno 3. listopad 2010 zacalo mi to na mojom kombiku vypisovat auto netahalo ale regulator tlaku paliva som menil pred tromi tyzdnami co mi to vypisuje ??? mam us stoho mindraky.... Citovat
Šalda Odesláno 3. listopad 2010 Odesláno 3. listopad 2010 Dej si palubní počítač do angličtiny, tohle je asi španělština( podle Google překladaču) a napsal mě že je to něco proti znečištění, nemáš náhodou FAP??Co máš vůbec za auto?? Citovat
jogi15 Odesláno 3. listopad 2010 Autor Odesláno 3. listopad 2010 mam peugeot 406 kombi 2.0 HDi 81kw r.v 2002 ...a to v anglictine takto napisalo...a co to je ten FAB Citovat
Šalda Odesláno 3. listopad 2010 Odesláno 3. listopad 2010 Tak to tuším že máš FAP ( flitr pevných částic ), jinak v angličtině to určitě nemohlo napsat;) Citovat
jogi15 Odesláno 3. listopad 2010 Autor Odesláno 3. listopad 2010 no to sa stebov vadit nejdem ale co to je za filter??? kolko to vinde??...neda sa to niako obyst??? sak pred tromi tyzdnamy som vrazil do auta 200euro koli chybe anipolution fault...a teraz toto??? Citovat
Šalda Odesláno 3. listopad 2010 Odesláno 3. listopad 2010 Je tady o FAP filtru napsáno docela dost, zkus použít hledání, jinak právě antipolution fault by podle překladače mělo být to stejný jako to anomalia anticontaminacion , jen v jiným jazyce. Možná Ti zlobí palubák, když Ti to zase píše a FAP máš doplněn jak píšeš Citovat
jogi15 Odesláno 3. listopad 2010 Autor Odesláno 3. listopad 2010 no regulator tlaku paliva to mi povedal mechanik tak sme vimenili a auto try tyzdne slo bez problemov a dneska toto...a ten fab sa niako doplna???inak diky moc za rady.... Citovat
Šalda Odesláno 3. listopad 2010 Odesláno 3. listopad 2010 Já FAP nemám, tudíž jsem s ním žádný problémy nikdy neměl, ale buď použij hledání, je tady toho dost napsanýho a nebo počkej na radu někoho , kdo s ním už měl nějaký problémy. Citovat
jogi15 Odesláno 3. listopad 2010 Autor Odesláno 3. listopad 2010 no fajne kot vie kolko vinde ten FAP??? Citovat
jogi15 Odesláno 3. listopad 2010 Autor Odesláno 3. listopad 2010 noo takze Fap to neni lebo ho nemam čize co dalej??? RHZ-nema fap co som sa docital) Citovat
jogi15 Odesláno 3. listopad 2010 Autor Odesláno 3. listopad 2010 no nedalo mi to bol som pod autom teraz a neni tam a vin : VF38ERHZF81424565 Citovat
AnotherOne Odesláno 4. listopad 2010 Odesláno 4. listopad 2010 Nemáš FAP, ide o známu chybu Antipollution fault - porucha systému znižovania emisií. Môže to byť veľa vecí, treba ísť na diagnostiku. Citovat
jogi15 Odesláno 4. listopad 2010 Autor Odesláno 4. listopad 2010 zajtra pojdem...tak tu dam vediet co a ako...som pochodil...inak dikes chlapy.... Citovat
jogi15 Odesláno 5. listopad 2010 Autor Odesláno 5. listopad 2010 diagnostika oznacila prechodna zavada regulator tlaku paliva tlak je ok cize mam skusit konektory prestriekat kontoxom ze je mu to ties pisalo a skusil a pomohlo...ten kontox ze ked sa tam dostane voda do spojov v eletrike tak to potom vyhadzuje bludne chyby.... Citovat
jogi15 Odesláno 21. srpen 2011 Autor Odesláno 21. srpen 2011 no a mame to tu zase dalsi mechanik zahlasil ze odchasdza vysokotlake cerpadlo je to mozne pri 276000km? obiavuju sa mi mikro spinky teda struzlinky na tom mikro sitku na regulatore tlaku paliva a teraz co vicistim to a po 2000km mi to robi zase a vecra som vicistil a furt to iste... mam hlawu v smutku Citovat
jogi15 Odesláno 21. srpen 2011 Autor Odesláno 21. srpen 2011 zatial co som sa docital tak vysoko tlake cerpadlo na repas... Citovat
shark734 Odesláno 22. srpen 2011 Odesláno 22. srpen 2011 chybovu hlasku DRV moze sposobovat aj podavacie cerpadlo v nadrzi...a kedze tam mas medene pilinky tak to bude najskor ono...vymenit aj s palivovym filtrom... Citovat
jogi15 Odesláno 22. srpen 2011 Autor Odesláno 22. srpen 2011 no ono su tie pilinky skor zelezne ako medene...take sive medene keby boli su take doorandžova nie? Citovat
jogi15 Odesláno 23. srpen 2011 Autor Odesláno 23. srpen 2011 no problem vyriešeny a stalo to 12euro:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.