Charlie 1 Odesláno 9. prosinec 2010 Odesláno 9. prosinec 2010 my dorazíme,ale spát nebudem,poněvadž v neděli máme oslavu narozenin a musí se to připravit,ale jinak se těšíme:D:papa Citovat
Charlie 1 Odesláno 9. prosinec 2010 Odesláno 9. prosinec 2010 chci se zeptat zda někdo kdo pojede na srazík nemá doma funkční CRT monitor ,potřebuji tchánovi sehnat k počítači za nějakou symbolickou cenu nemá někdo něco?? Citovat
dzana.m Odesláno 10. prosinec 2010 Autor Odesláno 10. prosinec 2010 rado je to komplet takže spacak si brat nemusiš Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 Jo a zajisti mi spaní co nejdál od ostatních, oni všichni hrozně chrápou tak abych se vyspal:D:D Prachy přišly, takže paráda [upravil dne 11/12/10 10:36 Radek Hurvajz] Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 Hurvajz: prachy přišly ja chci taky co nejdal od hurvajze, minule to bylo jako kdyby mel u pusy megafon a zesilovac na czech tec Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 jo, hele poslete mi prosim adresu nebo gps souradnice, at tam taky trefim Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 Kde minule?? jsem u tebe nespal, tak nechapu kde? Jinak Sraz je u Lidlu v Trutnově - http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=lidl%2Btrutnov@sss=1@ssp=119987308_124284620_150592620_150466252@x=136451328@y=137660160@z=12 A Kemp je ZDE - http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=Mlad%C3%A9%20Buky%20319@sss=1@ssp=136173215_137730701_136410783_137934477@x=136309248@y=137824512@z=13 [upravil dne 10/12/10 17:32 Radek Hurvajz] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 Tak, timto chci poděkovat Dzanovi za zorganizování super minisrazíku, sněhu bylo dost, jidla, pití taky, a zabava též nechyběla. Těm kteří nedorazili vzkazuji že o hodně přišli, a těm kteří odjeli už v sobotu večer že udělali chybu, měli zůstat. Citovat
Stifler Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 Také chci za sebe a přítelkyni poděkovat Džáňovi za zorganizování srazu a všem ostatním zúčastněným za super zábavu. Mrzí mě, že jsme museli odjet už v sobotu, ale jinak to nešlo. Už se těším, až se tady začnou hromadit fotky z této akce. Já je sem dám kdyžtak až v týdnu. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 No, jen upoutávka pro ty co nebyli v sobotu později večer. Dzanův let na Bimbusu 3000, aneb jeho náhlé zmizení ze záběru :D Takhle to dopadá když si u koštěte 4x4 necháte zataženou ruční brzdu [upravil dne 12/12/10 12:28 Radek Hurvajz] Citovat
Péťa Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 Koukám, že čarodejnice jen přihlížela, tentokrát se k letu nepřidala... Citovat
Stifler Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 No, jen upoutávka pro ty co nebyli v sobotu později večer. Dzanův let na Bimbusu 3000, aneb jeho náhlé zmizení ze záběru :D Takhle to dopadá když si u koštěte 4x4 necháte zataženou ruční brzdu Teda, co jste to tam vyváděli? :D [upravil dne 12/12/10 12:37 Stifler] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 Všechny fotky TADY - http://radekhurvajz.rajce.net/3._Minisrazik_Trutnov Citovat
Stifler Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 My a vyvádět?? No jo, aby zase první fotka ze srazu ve vlákně nebyla moje. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 No to už je tak daný, ale nic si z toho nedělej, viděl jsi Dzanův Avatar? Citovat
dzana.m Odesláno 12. prosinec 2010 Autor Odesláno 12. prosinec 2010 taky bych chtel podekovat všem co dorazyli zabava byla super a taky jsme se pekne zasmali:D:D:D:D:D:D Citovat
Stifler Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 Radek: jj, avatar je parádní a plně odpovídá skutečnosti Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.