Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cudne pipanie.


Ron80

Recommended Posts

ahoj ludia mam otazku.

Uz nejaku dobu pozorujem dajake pipanie alebo skorej take cvakanie ked vypnem motor. ide to s pod kapoty a pride mi to ako keby spinalo nejake rele ale co. neviem ci mam tomu

venovat pozornost alebo je to len nejaky francuzsky blud ....

zacalo mi to robit asi pred mesiacom. dakujem za rady.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ahoj znovu otvaram tuto temu pretoze som sa akurat vratil zo servisu a problem je v EGR .....mate nejaku radu

ako to vyriest ? cistenim , doliatie nejakeho aditiva alebo vymenou? ten ventil uz cvaka zakazdym ked zhasnem

motor. a cital som akurat ze sa dajako prenasaju horuce plyny - ked je ten ventil lepkavy - priamo do turba a ten

dostava potom zabrat a mozem sa pozerat aj po tej suciastke :( takze by som to rad vyriesil cim skorej origo oprava ,

cca 400 € co fakt je dost za taku blbosticku :-) fakt neviem naco su tam taketo blbosticky ,clovek aby potom len platil a platil .....ze vraj zivotne prostredie :D presne taka p.... ako FAP. dakujem za rady pani. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa skor zda, akoby si auto samo vytiahlo palivo z potrubia, lebo predtym ako idem startovat to pocujem tiez, dokonca staci ak vlozim kluc do zapalovania bez toho aby som s nim otocil a pocujem akoby sa zaplo nejake cerpadlo, sice neviem co to presne znamena, ale ked startujem auto po dlhsej dobe, asi 2 tyzdne, tak to trva asi 5 sekund a potom to prestane, no neviem ci ide o ten isty zvuk ktory myslis ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No presne, to bude ono, funguje to zrejme super, pretoze auto je 01/2006 , baterku som este nemenil a staci jemne otocit klucom a motor ide, a aj v zime, co ma dost prekvapuje. Predtym som mal 2 fabie a octaviu, tiez benzin, ale niekedy to v zime bolo komplikovane so 4 rocnou bateriou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslite ze praca na doma - cisenie , ak ano nemal by niekto najaky foto- navod ako to urobit a cim by ste

to doporucili cistit? viem akurat ze je to celkom na po.....mieste co sa tyka 2.0hdi. apropo nove erg sa asi

musi sparovat s jednotkou alebo staci mat najnovsi update jednotky :myslim? nieco take splietal servisak. napokon

tu poslednu verziu mi nahrali naposledy v servise. pomozte poradte na kolenaaach vas prosim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...