Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz u Scratche na chalupě 27. září 2010


Stifler

Recommended Posts

Tak už se nějak dohodněte, ať to tady jen neokecáváme. Já mam volno celý víkend a v pondělí jsem do 16:00 hodin v práci, takže je to už horší a v úterý mám pro jistotu čtyřiadvacítku, takže to by už vůbec nešlo. Tak kdo první nahodí konkrétní den a hodinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, přeložit asi ne, vzhledem k škrtům na platech a výmyslům pana Johna na ministerstvu - musim sloužit tak, jak mi to vedení napíše, páč je to našponovaný, že nikdo není nazbyt. Jedině že bych zavítal cestou z práce - tedy nějak v 17:00 hodin, pokud bych chaloupku našel. Jiná možnost mě nenapadá. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

charlie: je to akce pro kazdeho priznivce znacky pezot a multipla, :D

jsi vitan, nezalezi na aute

: jinak je to kralovehradecky kraj, oblast jicin, vesnice nova paka, smer stara paka dale smer na lomnici nad popelkou, vic nenapovidam, nejde minout 406 v modry perleti, nelze,.....ze stary paky na roskopov, usti..... a tam to je usti 68, ale prvni vas privita nase auto

PS: mozna tam bude stat stribrne prekvapeni, v tom pripade dodavam telefon 732 273 032 (T.mob..) a 725 073 723 (eur), ale i tak tam bude sta nadherny peugeot :D

[upravil dne 21/9/2010 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...