77romann Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 chalani prosim Vas nevideli ste niekde v okoli moji 206??prosim pomozte mi ju najst.......pozrite si moj album na pokeci nick je 77romann velmi pekne Vam dakujem Citovat
Ferry Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 VIN, registracni znacka, barva, nejake zvlastni znaky, podle kterych se da poznat ? kde a kdy se ztratil? Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 Hod fotky sem, snad necakas ze kazdy sa bude regovat na pokeci ... Hod sem foto, a to co psal ferry Citovat
jofo Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 No to je hroza co sa uz deje. Kamratovy zas corkli na sk s pred baraku stare mondeo. Asikaj mam tusaka kde tieto auta koncia. Vsade tam kde boli povodne a niekomu znicilo auto tak da ukradnut presne to iste a poprehadzuje vsetko z ukradnuteho. Takto to funguje momentalne v polsku. Ruky by som sekal za toto. Citovat
peugeot09 Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 To už se kradou i 206ky? To je teda hnus velebnosti, to abych se začal o svého mazlíka bát. Citovat
Andreww Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 To už se kradou i 206ky? To je teda hnus velebnosti, to abych se začal o svého mazlíka bát. Jenže v podpisu je za 206 ještě GTI:aut Citovat
winco Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 toho peugeota poznám na par drobnosti je hezky když ho uvidim dam ti vedieť Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 206 tky boli aspom tu na SK jedine kradnute peugeoty .. Za tyzden aspom jedna 206 ka zmizla ... Citovat
olda Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Který vemeno může ukradnout takhle nápadný auto,to máš docela vysokou šanci na nalezení. Citovat
kaper Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Který vemeno může ukradnout takhle nápadný auto,to máš docela vysokou šanci na nalezení. Ono už asi bude aj ozobraté, a ak aj niekoho zbadáš s niečim čo si tam mal tak si nepomôžeš. Fak krásny kúsok škoda. Dolámal by som mu paprče a posadil ho do kúta a nechal mu na hlavu kvapkať vodu aspoň 2 dn nech vie čo je to mat starost a bolest :bacha:bacha:bacha:bacha Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.