punkac Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 Tohle dodnes má děda, který to přivezl z Holandska v roce 1986, nejlepší funkce byla automatické otáčení hraní kazety, když dojela na konec, hrálo to furt dokola Citovat
jofo Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 Aj ja som tuzil po takom, ale po tom modeli kde blikali v reprakoch ledky. Citovat
jofo Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 Ja mam doma este taky ten JVC strieborny a ten hra stale. Neznicitelny stroj. Citovat
Pata Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 teda Radku, paráda [upravil dne 9/9/2010 od Pata] Citovat
automale Odesláno 10. září 2010 Odesláno 10. září 2010 ehm doma mame nieco podobne a v praci takmer to iste Citovat
f3Rd@ Odesláno 10. září 2010 Odesláno 10. září 2010 my meli doma neco velmi podobneho + ty blikaci ledky v reprakach... po nejakem case nevyuzivani jsem to rozebral, vyhazel vnitrnosti a pouzil jako krabicku na zesilovac Citovat
maturantka Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Taky máme doma Tuzexovýho Sharpa, akorát má trochu \"větší\" ekvalizér :-). Vzhledem k úchylce mého otce těch starých rádií je doma plno, mají svou místnost. Citovat
navaho Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 ta samá mašinka nám teď hraje ve skladu už jen rádio je funkční a repráky samozřejmě oddělené Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.