rgf Odesláno 3. září 2010 Odesláno 3. září 2010 cus chlapi jeste jednu radumam 406 v6 3.0 rv 1999 dva dny a nejde my sklapet zrcatka cim to???cudlyk na to tam je se jen otoci a melo byto jit ,,,ale nic se nedejeproc???nevite nikdodekuji jsem novacek Citovat
Dave_k Odesláno 3. září 2010 Odesláno 3. září 2010 Přepínáš ten čudl tou tečkou směrem dozadu? Sklápění funguje jen když je klíček alespoň v první poloze. Prohlídni pojistky a pak pokračuj kontrolou zrcátek jestli nejsou vyměněná za nesklápěcí. Citovat
rgf Odesláno 5. září 2010 Autor Odesláno 5. září 2010 no nevim jestly umy,ale ten cudlyk nato tam mam,zrcatka rucne sklapet nejdou ale de vydet ze se daji sklopit ale nejde to ,tak nevim.. Citovat
Dave_k Odesláno 5. září 2010 Odesláno 5. září 2010 U kupátek byla tato možnost od počátku jejich výroby. Alespoň dle serviceboxu. 2 rgf: dej sem VIN auta. [upravil dne 5/9/10 Dave_k] Citovat
rgf Odesláno 6. září 2010 Autor Odesláno 6. září 2010 tady mas ten win ju-----VF38CXFXF81005806-------to nak zjistis jo...dik moc Citovat
rootsky Odesláno 6. září 2010 Odesláno 6. září 2010 Když je ze zrcátka vyndaný motorek sklápění, tak zrcátko nejde rukou sklopit. Aspoň jsem se neodvážil \"zabrat\" víc než mi přišlo zdrávo. Když je tam motore i třeba nefunkční, tak je tam ten převod a rukou to jse sklopit v poho... Citovat
aquasky Odesláno 6. září 2010 Odesláno 6. září 2010 Prosim o help snazim sa tu zalozit svoju temu ale ani za svet neviem ako to odoslat tak aspon takto ((( Snazim sa tu pridat prispevok ale ani zasvet netusim jak to mam odoslat ((( ..Potrebujem surne kupit Spätne zrkadlo na P406Coupe rv 2000 3l v6 ....dnes dostal od protiduceho autobusu total KO ...naštastie to bolo len zrkadlo a tesne sme sa minuli ale ked som bol v servise a zadelili ze za to chcu 350 ecok tak som skoro vygulal oci :DDD Alebo poradit nekde kde to mohu kupit a namontovat .... resp. ci tam idu zrkadla aj s inych 406tiek ??? :DDD Thnx Citovat
Dave_k Odesláno 6. září 2010 Odesláno 6. září 2010 Sháněj zrcátko jedině z coupé. Jo a podle VIN by měly být sklápěcí. Teď to vlastně asi i uvidíš v tom rozflákaným. Případně dej foto vnitřku toho rozbitýho sem. Citovat
aquasky Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 No jo zhanim ale rad by som ti dal aj foto ale je to nad moje schopnosti v tomto chaotickom fore ...neviem ani lakno zalozit nieto este sem pridat foto aj ked uz nejakou nahodou sa mi to podarilo :DDD Citovat
f3Rd@ Odesláno 9. září 2010 Odesláno 9. září 2010 No jo zhanim ale rad by som ti dal aj foto ale je to nad moje schopnosti v tomto chaotickom fore ...neviem ani lakno zalozit nieto este sem pridat foto aj ked uz nejakou nahodou sa mi to podarilo :DDD Forum neni chaoticke a na zakladani temat nevidim nic sloziteho. Zadej si poptavku do PEUGEOT-CLUB forum » Diskuzní forum » Inzerce » Náhradní díly - koupím a nebo se podivej do sekce Náhradní díly - prodám urcite tam neco najdes. Pokud si potrebujes neco vyzkouset, mame tu sekci pokusy. Citovat
Dave_k Odesláno 10. září 2010 Odesláno 10. září 2010 aquasky: tak mi fota pošli na mejla: dave_k@email.cz Citovat
Dave_k Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 Fota zrcátka od aquasky (podle mne tam sklápění je): 1 Citovat
aquasky Odesláno 14. září 2010 Odesláno 14. září 2010 Jo uz sem obvolal xxx vrakovist a nic nikde nechci za to davat 350 ecek v servise je to zbytecne ale zas nechci mt donekonecna rozflakle lave zrcatko )) Tak kto predava zrkadlo neviete o niekom, lebo jazdit s tym na dialnici no nic moc :DDD Citovat
Burisek Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 to aquasky:najed si do inzerátů,je tu spousta kluků co rozprodávají auta i coupé,třeba uživatel kukikuk - icq - 475728545 zkuš mu napsat..... Citovat
martis Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 nemate niekto lepsie fotky na to sklapanie? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.