Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

cus chlapi jeste jednu radumam 406 v6 3.0 rv 1999 dva dny a nejde my sklapet zrcatka cim to???cudlyk na to tam je se jen otoci a melo byto jit ,,,ale nic se nedejeproc???nevite nikdodekuji jsem novacek

Odesláno

Přepínáš ten čudl tou tečkou směrem dozadu? Sklápění funguje jen když je klíček alespoň v první poloze. Prohlídni pojistky a pak pokračuj kontrolou zrcátek jestli nejsou vyměněná za nesklápěcí.

Odesláno

no nevim jestly umy,ale ten cudlyk nato tam mam,zrcatka rucne sklapet nejdou ale de vydet ze se daji sklopit ale nejde to ,tak nevim..

Odesláno

U kupátek byla tato možnost od počátku jejich výroby. Alespoň dle serviceboxu.

2 rgf: dej sem VIN auta. ;)

[upravil dne 5/9/10 Dave_k]

Odesláno

Když je ze zrcátka vyndaný motorek sklápění, tak zrcátko nejde rukou sklopit. Aspoň jsem se neodvážil \"zabrat\" víc než mi přišlo zdrávo. Když je tam motore i třeba nefunkční, tak je tam ten převod a rukou to jse sklopit v poho...

Odesláno

Prosim o help snazim sa tu zalozit svoju temu ale ani za svet neviem ako to odoslat tak aspon takto :((((

Snazim sa tu pridat prispevok ale ani zasvet netusim jak to mam odoslat :(((( ..Potrebujem surne kupit Spätne zrkadlo na P406Coupe rv 2000 3l v6 ....dnes dostal od protiduceho autobusu total KO ...naštastie to bolo len zrkadlo a tesne sme sa minuli ale ked som bol v servise a zadelili ze za to chcu 350 ecok tak som skoro vygulal oci :DDD Alebo poradit nekde kde to mohu kupit a namontovat .... resp. ci tam idu zrkadla aj s inych 406tiek ??? :DDD Thnx

Odesláno

Sháněj zrcátko jedině z coupé.

Jo a podle VIN by měly být sklápěcí.

Teď to vlastně asi i uvidíš v tom rozflákaným. Případně dej foto vnitřku toho rozbitýho sem. :papa

Odesláno

No jo zhanim ale rad by som ti dal aj foto ale je to nad moje schopnosti v tomto chaotickom fore ...neviem ani lakno zalozit nieto este sem pridat foto aj ked uz nejakou nahodou sa mi to podarilo :DDD

Odesláno
No jo zhanim ale rad by som ti dal aj foto ale je to nad moje schopnosti v tomto chaotickom fore ...neviem ani lakno zalozit nieto este sem pridat foto aj ked uz nejakou nahodou sa mi to podarilo :DDD

Forum neni chaoticke a na zakladani temat nevidim nic sloziteho. Zadej si poptavku do PEUGEOT-CLUB forum » Diskuzní forum » Inzerce » Náhradní díly - koupím a nebo se podivej do sekce Náhradní díly - prodám urcite tam neco najdes. Pokud si potrebujes neco vyzkouset, mame tu sekci pokusy.

Odesláno

Jo uz sem obvolal xxx vrakovist a nic nikde nechci za to davat 350 ecek v servise je to zbytecne ale zas nechci mt donekonecna rozflakle lave zrcatko :))) Tak kto predava zrkadlo neviete o niekom, lebo jazdit s tym na dialnici no nic moc :DDD

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...