sanko Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 zdarte nemá někdo zkušenosti s montáží stahování zadních oken elektricky? mam manual a moc me to nebaví teda lidi co seděj v zádu ale to je jedno chtěl bych to dát do elektřiny ale obávám se že to asi nezvládnu a tak se ptám dá se to se základníma skušenostma (hodně málo) zvládnout? jestli ne není tu někdo kdo by mi to udělal (škodný nebude) Citovat
Ferry Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 do kazdych zadnich dveri je treba natahnout 3 draty a do ridicovych pak 6 muzu ti poslat schema zapojeni, aby ses na to podival pak je samozrejme treba taky sehnat zadni tapecy s dirama na vypinace Jinak to ani neni tak pracny, uz jsem to do jednoho auta dodelaval Citovat
sanko Odesláno 11. srpen 2010 Autor Odesláno 11. srpen 2010 no jo ale take motorky tam dostat a pak sklo a plno vychytavek a hlavne ja ted uz pres tyden koumu jak zatonovat skla Citovat
Ferry Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 no koupit origo elektricky stahovacky, nejaky bych nasel, mozna i s komplet kabelovyma svazkama a konektorama, pak uz jen dotahnout draty z B sloupku do dveri ridice, vypinace mam taky, jen nevim s tema tapecama, ty asi momentalne nejsou ( resp. jen bezovy) Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 potrebujes i tapec k ridici a panel ovladacu k ridici , nezapomen na pojistku Citovat
kveton Odesláno 12. srpen 2010 Odesláno 12. srpen 2010 na zadek bych stahovačky s komplet svazkama našel ... Citovat
sanko Odesláno 12. srpen 2010 Autor Odesláno 12. srpen 2010 k řidiči tapec neni potreba staci jen vymenit ten plastovy ramecek kolem stahovaček už sem to koumal a ten tapec mi neadi at je bezovy sedy bo klidne ruzovy ja ho stejne budu calounit na černo jako mam ty ostatni takže jestli se to nejak poskládá byl by někdo tak hodny a značně mi s tím pomohl? Citovat
MJSytic Odesláno 12. srpen 2010 Odesláno 12. srpen 2010 No u řidiče sice měnit tapec nemusíš, ale budeš do něj muset udělat díru pro umístění úchytu pro zavírání Citovat
Bendy_- Odesláno 22. srpen 2010 Odesláno 22. srpen 2010 sanko: co premluvit ferryho a nekde se sejit a on by nam s tim pomoh, taky si chci sprovoznit zadni stahovacky, ale mam docela strach po tom co jsem si delal el sedacky Citovat
Bendy_- Odesláno 29. srpen 2010 Odesláno 29. srpen 2010 Ahoj, tak už bych si chtěl konečně zprovoznit, zadní stahování okýnek + el ovládání zrcátek. Mam elektriku ze všech 4 dveří, el. zrcátka a el mechanizmy na zadní okna a 4 tapecy s el. ovládáním. zrcátka mám vyhřívaná a na tapecech mám světýlka co by se při otevření měli rozsvítit. jo a u řidiče mam tlačítko asi na zakázání stahování okýnek. Tak bych chtěl poprosit všechny, aby mi nějak poradili nějakým návodem či schémátkem jak to nejlépe udělat. Děkuji všem za rady Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.