Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TEC 2000 (čistič palivové sostavy - diesel)


Recommended Posts

Odesláno

jestli to funguje, tak to ti asi, krome Pe.Tra tady nikdo nerekne :D

ja ho pouzivam vzdy, kdyz menim olej, ale jestli ma nejaky vliv, netusim ....

respektive, nemam jak to zjistit a zhodnotit :)

Odesláno

TEC2000 snad nejlepsi vec kterou kdy vymysleli na cisteni motoru a palivove soustavy.

Videl jsem skoleni na vlastni oci a neco nadherneho.

Na cisteni palivove soustavy se ale doporucuje aby auto tu chvili jelo alespon jednou ne tenhle pripravek.

Pak kazdou treti nadrz to nalit primo dovnitr.

POMAHA TO

Odesláno

mimochodem, ja jsem ted menil olej, tak jsem zkusil i ten engine flush na vyplach motoru se starym olejem ...

nicmene, rozmyslel jsem se asi pul hodky, jestli to tam nalit :D, neni to zvykem ...

jestli to pomohlo, taky nejsem schopen rict, olej byl trochu tekutejsi, ale je fakt, ze byl horky ... tak nevim :)

Odesláno
Původně zaslal: straki007

TEC2000 snad nejlepsi vec kterou kdy vymysleli na cisteni motoru a palivove soustavy.

Videl jsem skoleni na vlastni oci a neco nadherneho.

Na cisteni palivove soustavy se ale doporucuje aby auto tu chvili jelo alespon jednou ne tenhle pripravek.

Pak kazdou treti nadrz to nalit primo dovnitr.

POMAHA TO

Odesláno

Potrvrzuju, sem vůči těmto věcem skeptickej, ale koupil sem ale tu sadu 3 (čištění motoru při výměně oleje, cosi do oleje a cosi do nafty). Když už nic jinýho, motor znatelně ztichl.

Odesláno
Původně zaslal: chiprc

Nechapu jak pises \"na cisteni palivove soustavy se doporucuje aby auto tu chvili jelo alespon jednou ne tenhle prispevek.\"

Kdyz to nema cerpadlo v nadrzi tak privodni hadici nafty primo do plechovky a zpatecku taky.

Proste aby motor bezel jenom na TEC2000.

Odesláno

Diky vsem.

Zkusim to nalit do skoro prazdne nadrze a necham to chvili bezet a pak si dojedu na OMV pro naftu.

Nafta je pry lepsi nez u SHELL kde ji beru uz 2 roky.

Odesláno

Teď sem si vzpomněl na svůj starej příspěvek

Původně zaslal: Fusion

Dal sem kámošovi zbytek toho tec2000 na vstřiky a čerpadlo protože má forďáckej 2,5td kterej chtne a hned zdechne. Na ten tec to jelo dokud to nedocuclo, takže něco na tom bude.

Byl to mrtvej Indenor (starý Pgt) a kámoš z toho byl nadšenej.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...