Stuchy Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 aha tak to ti závidím ... u nás jezdím na mlhovky minimálně jednou týdně bydlím v takovým údolí takže mlha je tu furt .... Citovat
kopr Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 Za me černa střecha ne chtel jsme černou kapotu a střechu ale jsme rad že jsme zustal jen u zavařenyho znaku a i toho nekdy lituju za me je auto ve fazi v ktery by melo zustat Citovat
Stráňa Odesláno 7. červenec 2011 Autor Odesláno 7. červenec 2011 dík za názor, byla fáze kdy už jsem do toho chtěl jít, měl jsem už i firmu co by mě to udělala, ale zatim jsem od toho ustopil, hlavně z důvodu, že jezdim hodně s rakví, takže zatim nevim,ale zajímal mě názor víc lidí, pár aut(stříbrných) s černou střechou vídám a nevypadá to zle:) Citovat
AKCZ Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 Kdyz vidim ten postup tak z toho brzy udelas cerny auto cely se stribrnou rakvi Citovat
jack 306 Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 za mě když černou střechu tak folii s imitací carbonu ale to je jen můj názor Citovat
Stráňa Odesláno 7. červenec 2011 Autor Odesláno 7. červenec 2011 AKCZ: černá 306ka se mi vždycky líbila:D Citovat
MilanF1 Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 Stráňa: V srpnu budeš řešit, jakou folií polepit celé auto :D:D A pak budeš shánět černé alu ... Citovat
Stráňa Odesláno 7. červenec 2011 Autor Odesláno 7. červenec 2011 MilanF1: kola už mám vybraný, jen na ně nejsou finance:D a spíš mám v hlavě jiný auto, než tohle polepovat, ale to je budoucnost:D Citovat
MilanF1 Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 Nepochopím lidi, co lejou prachy do auta a koukají po jiném ... dopadneš jako míza? Citovat
Stráňa Odesláno 7. červenec 2011 Autor Odesláno 7. červenec 2011 jak píšu u mě je to daleká budoucnost, auto si ještě užiju, ale koukám už dopředu, potřebuju hlavně větší auto, to bude jednou hlavní prodej;) Citovat
309GT Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 MilanF1 : Míza pokud vím dopadl dobře Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 MilanF1 : Míza pokud vím dopadl dobře to ukáže až čas Citovat
309GT Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 No to jo,ale myslel jsem s prodejem,,ale ať to tu nezasíráme Citovat
Mizlerek007 Odesláno 7. červenec 2011 Odesláno 7. červenec 2011 jo jo kluci snad jsem dopadl dobře v obouch směrech... jak prodej, tak koupě Citovat
ketchup Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 poslední úpravy před zimou Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Kde jsi sehnal ty chromové kruhy kolem budíků a ovladačů topení ? Citovat
Stifler Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 ketchup: Zdravím kolegu ze Semilska...dá se to najít na netu třeba na www.aluramecky.cz Citovat
ketchup Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 ketchup: Zdravím kolegu ze Semilska...dá se to najít na netu třeba na www.aluramecky.cz Aa někdo poblíž Díky moc:) Citovat
ketchup Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 ta palubovka je prostě nádherná JojO to je akorát mě štve že já nemám otáčkoměr ale hodiny:( nevíte jestli to jde nějak předělat? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.