Andreww Odesláno 26. květen 2013 Autor Odesláno 26. květen 2013 Něco mi tady asi chybí aneb páteční výměna hučícího ložiska náboje Už mě to fakt lezlo na nervy. EDIT: Ten flek na zemi není převodový olej, ale WDčko [upravil dne 26/5/13 13:11 od Andreww] Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 Hmmm zajimalo by me jak se meni ten chladic mam dojem ze tady nekde je fotonavod ale to je myslim na chladic klimy Citovat
Andreww Odesláno 26. květen 2013 Autor Odesláno 26. květen 2013 Měnil jsem už oba Tady stačí vypustit vodu, odpojit hadice, vycvaknout a ven s ním Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 Aha Muj je zatim stale puvodni ale uz to moc nechladi presto ze kapalina je samozrejme pravidelne menena, termostat a cidlo teploty taky .. no asi bolistka 306tek no Na kolik Te vysel ten chladic ? Citovat
Ivkopivko12tka Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 určite bolístka, taky už mám chladič vody iný Andreww - cítil si nejak tí čepy, že by nebyli v porádku? Pohrávám sa s myšlenkú, že pri najbližšším servise nechám povymínat čepy, tyčky a ostatné prvky riadenia, nech je s tým prípadne do budúcna pokoj, ale zase si aj myslím, že sú to vyhodené peníze a díly by sa měli menit vtedy, až sa pokazá. Citovat
Andreww Odesláno 26. květen 2013 Autor Odesláno 26. květen 2013 Cítil jsem to v lehkých vibracích do volantu a bylo to i slyšet. Prostě klepaly. A vypsal mi to i technik z STK. Chladič mně přes známého vyšel na cca 1.700,- Kč Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 jj koukam ze badisak presne tenhle chladic ma taky +- za tyhle penize premyslim, zda do toho jit.. Citovat
Andreww Odesláno 26. květen 2013 Autor Odesláno 26. květen 2013 Pokud už ten tvůj nějak moc nechladí, asi bych do toho zainvestoval. Není to zase tak šílená položka Citovat
Mopař Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 Vnucuje se dotaz, co si udělal s tim starym Citovat
Andreww Odesláno 27. květen 2013 Autor Odesláno 27. květen 2013 Je to jen kus hliníku Teklo z něho fakt hodně, takže letěl. Citovat
Guest StibTo Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Z toho meho uz obcas trochu tece tam jak je ten odvzdusnovaci ventil nahore. Proste se to pres nej protlaci a pak to kape na zem. Zrovna treba na zamkovy dlazbe fakt parada Citovat
Andreww Odesláno 3. červen 2013 Autor Odesláno 3. červen 2013 Oslavujeme Odedneška Ti budu říkat stařenka Citovat
Kennbell Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 Prej starenka to mas teprve dobre zajete. Nas fordik je uz starenka Citovat
Andreww Odesláno 11. únor 2015 Autor Odesláno 11. únor 2015 Tak něco aktuálního. Nedávno proběhlo jedno "jubileum"....postupka 2xA v minulém týdnu menší servis - repas zadní nápravy, nová spojka a rozvody. Takže jen zlehka Citovat
Roman Bazi Odesláno 11. únor 2015 Odesláno 11. únor 2015 Opravdu zlehka . Mohu vědět kdo Ti dělal repas zadní nápravy? Citovat
MilanF1 Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Pěkná postupka, já přemýšlím, zda nyní nemám na budíkách taky postupku, ale o řád vyšší. Citovat
Andreww Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 Roman: Dělal to nějaký pán z Rymic u Holešova. Známý už jich u něho dělal několik a vždy ok Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.