Netopýrka Odesláno 13. červenec 2010 Odesláno 13. červenec 2010 tak doufám, že jste si spolu narýsovali nějaké kvalitní grafy!!!! Gratulace! Citovat
chuck11 Odesláno 13. červenec 2010 Odesláno 13. červenec 2010 taky se připojuji ke gratulacím:super:super ať vám to šlape a klape:papa Citovat
Pe.Tr Odesláno 13. červenec 2010 Odesláno 13. červenec 2010 Jirko a to jako musííííš? :D:D připojuji se ke gratulacim a držím palce, chce to hlavně big toleranci Citovat
Medvěd Odesláno 5. srpen 2010 Odesláno 5. srpen 2010 Chystá se nějaká \"výprava klubistů\" za účelem hromadné gratulace nebo ne? Citovat
Radka S. Odesláno 5. srpen 2010 Odesláno 5. srpen 2010 gratuluji a přeji vám ať vám dlouho vydrží láska a pohoda Citovat
Burisek Odesláno 6. srpen 2010 Odesláno 6. srpen 2010 taktéž se přidávám ke gratulaci,a vše nej do společné cesty..... Citovat
Kurt Odesláno 6. srpen 2010 Odesláno 6. srpen 2010 Původně zaslal: Pe.Tr chce to hlavně big toleranci To říká ten, kdo má nad manželkou největší váhovou převahu?!? Jirko, blahopřeju - a pamatuj, je to teprve začátek. Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. srpen 2010 Odesláno 6. srpen 2010 No počasí si neobjednali to nej , ale nam lehce mrholilo a zatím držíme:D Kurte a to mě právě toleruje Citovat
dzana.m Odesláno 6. srpen 2010 Odesláno 6. srpen 2010 taky velká gratulace a vše nej:super:potlesk Citovat
Haryk Odesláno 7. srpen 2010 Odesláno 7. srpen 2010 gratulace :potlesk ať Vám láska vydrží co nejdéle,do sta let, Citovat
Jirkap Odesláno 8. srpen 2010 Autor Odesláno 8. srpen 2010 Děkujeme všem za gratulace a Medvědovi za osobní gratulaci. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.