Martin 1981 Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 a mam dalsi problem.nastavym si najnizsiu teplotu na 14 zapnem klimu,chvilu ide a vypne nechladi stale,zapne a vypne,chalani kde je problem?mam stym ist na pocitac?mam P406BREAK,2HDI,66kw,rv2003 Upraven nadpis, původně \"klima\". K [upravil dne 12.6.2010 Kurt] Citovat
Ferry Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 zkontrolovat zda je dost chladiva, melo by byt 750-800g Citovat
Martin 1981 Odesláno 24. květen 2010 Autor Odesláno 24. květen 2010 to mi doplnali,ked tam je malo tak to zapne a vypne? Citovat
Ferry Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 kdy jsi to kontroloval ? ano muze to byt jedna z pricin proc to vypina a zapina Citovat
Martin 1981 Odesláno 24. květen 2010 Autor Odesláno 24. květen 2010 dnes mi to doplnal ale neviem kolko tam dal,zajtra sa ho spytam Citovat
Guest SB Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 Môžeš mať chybný snímač tlaku, tiež to vypína klimu Citovat
Ferry Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 tak pokud je cerstve doplneno, muze byt chybny snimac tlaku EDIT, tak koukam ze me kolega predbehl [upravil dne 24/5/10 Ferry] Citovat
koblih69 Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 Tohle by mohl dělat Expanzní ventil Citovat
Martin 1981 Odesláno 26. květen 2010 Autor Odesláno 26. květen 2010 dnes som bol na pocitac,chybu na klime nenaslo ziadnu,takze dam to naplnit na 750-800g........ na motore bola chyba ze snimac tlaku paliva,je to vazna chyba?co taka sranda asi stoji? Citovat
kobr Odesláno 26. květen 2010 Odesláno 26. květen 2010 Ceny náhradních dílů zjistíš v prodejnách ND na auta značky Peugeot. Jsou to například: AutoKelly, MJauto, Benex, AN autodíly a hodně dalších prodejen. Tyto všechny mají webové stránky s ceníkem náhradních dílů. Tyto všechny mají ND v nižší ceně než díly originální v prodejně ND Peugeot, přitom v obvyklé kvalitě. Pokud chceš značkové autodíly, které bývají dražší než v prodejnách ND výše uvedených, zavolej do opravny Peugeot Citovat
Martin 1981 Odesláno 10. červen 2010 Autor Odesláno 10. červen 2010 takze klima vypustena nejakou vyvevou a dopustena na 800g chladilo to vystupna teplota najnizsia 12stupnou to bolo vcera aj dnes rano chladila a dnes poobede to uz znova nechladi vobec ja uz neviem co tomu moze byt Citovat
Martin 1981 Odesláno 11. červen 2010 Autor Odesláno 11. červen 2010 chalani nikto nevie poradit? dnes rano opat zapla ,,,,,poobede zase nie:aut:aut:( Citovat
ozzy56 Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 asi těžko poradí...,tyto závady,kdy jednou jde a vzápětí nejde jsou nejhorší nech to v klimaservisu,nebo se domluv tak,že když klima nepojede,stavíš se u nich...,podle mne je to v elektrice (plus čidla) a to musí elektrikář projít,když klima nejde--jinak budeš měnit naslepo díly a oprava bude drahá Citovat
Martin 1981 Odesláno 11. červen 2010 Autor Odesláno 11. červen 2010 teraz vecer ide zase,uvidim co zajtra Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.