Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ABS nechce jet tak jak má


dj.rossta

Recommended Posts

  • O 5 let později...

Nazdar pánové, po nějaké době oživím tohle téma, protože jsem nenašel lepší a nechtěl jsem zakládat nové vlákno.

Dnes ráno se mi objevil problém: Při rychlosti nižší než 30 km/h při brždění (i mírném) začne pumpovat ABS a občas kopne do pedálu. Zkoušel jsem to celou cestu a nad 30 km/h to nedělá a brzdí normálně, jakmile klesne rychlost na 30 začne hučet čerpadlo ABS a pod palubkou slyším lupnutí asi nějakého relátka. Jakmile pustím pedál, relátko lupne zas a čerpadlo přestane po chvilce hučet. Při uvedené rychlosti začne hučet čerpadlo ABS i při minimálním sešlápnutí brzdového pedálu, když to vlastně ani nebrzdí. A zdá se mi, že když rychlost klesne pod 10 km/h, tak to zase přestane. Má někdo tušení, co s tím? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stejně se chovala moje ABS viz vlákno http://www.peugeot-club.com/topic/93426-abs-fault-help/

Dopadlo tak, že po výměně kroužku a následně i čidla došlo na ŘJ ABS. 

Zaplať Bůh za tento klub - v porovnání s cenami origo či na Aukru, jsem ho tady sehnal od kolegy klubáka za pár šupů. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...