mmmb Odesláno 18. květen 2010 Autor Odesláno 18. květen 2010 Původně zaslal: Benžík Malej problem, koukal jsem do objednavky a neni tam skf ale febi. Pritom v katalogu maji skf. Vadi to, nebo je to jedno, nebo skf=febi? Febi se rozbiji jako monroe, nebo drzi? Mají chybu v popisu, nebo jsi klikl na Febi? nebo ti to v objednávce změnili? Citovat
Benžík Odesláno 18. květen 2010 Odesláno 18. květen 2010 febi sadu ani nemaji v katalogu. Uz jsem jim psal, jeste neodpovedeli. Je mi celkem jedno co tam bude, hlavne ze se to nerozbije. Je to febi ok? Citovat
Benžík Odesláno 18. květen 2010 Odesláno 18. květen 2010 No a to febi je dobry nebo je to spatny jako monroe? Citovat
Qcko Odesláno 18. květen 2010 Odesláno 18. květen 2010 Febi je stredna dobra cesta, nie moc drahe, ale kvalita obstojna ... zalezi od toho, ci platis za Febi ako za SKF Citovat
Benžík Odesláno 18. květen 2010 Odesláno 18. květen 2010 Původně zaslal: simas febi sadu maji, uplne nahore Maji, ale ne jako sadu lozisko + ulozeni a na obe strany. Citovat
mmmb Odesláno 20. květen 2010 Autor Odesláno 20. květen 2010 Jakou pružinu? nedá se sehnat druhovýroba s označením originálu. originál 5002V3 -VZNĚTOVÝ MOTOR TURBO DW10ATED BEZ FAP A NORMÁLNÍ PÉROVÁNÍ OZNAČENÍ 2 ŽLUTÁS v prodejnách náhrady jen za 5002V6 - VZNĚTOVÝ MOTOR TURBO DW10TD A KLIMATIZACE A PŘED A ZAD ZESÍL PÉROVÁNÍ OZNAČENÍ 1 ŠEDÁ + 1 ČERVENÁ Jaký bude rozdíl mezi pružinami? Citovat
OK406 Odesláno 20. květen 2010 Odesláno 20. květen 2010 Já mám ložisko horního uložení kupované přímo u prodejce SKF. Tak zkus prosím ve tvém okolí zjistit prodejce - regionálního a ten ti ložiska prodá. I ceny jsou příznivé. Zkus se podívat tady. Jinak V Č.Budějovicích mají prodejnu. Jinak pro tebe je to asi Plzeň a tam jsou distributoři SKF: http://www.loziskaaurednik.cz/skf.html a http://www.brammer.cz . Snad ti to pomůže. Citovat
mmmb Odesláno 20. květen 2010 Autor Odesláno 20. květen 2010 ložiska jsou v pohodě SKF 2ks za 950,- u AutoKelly (s kartičkou) Ale ty pružiny? [upravil dne 20.5.2010 mmmb] Citovat
Benžík Odesláno 20. květen 2010 Odesláno 20. květen 2010 Budu mit febi, doufam, ze vydrzi vic nez popisovany monroe. V utery prijdou PPL-kou. Budou za 3266 kc obe strany i s ulozenim. Na skf bych si musel pockat mesic. Pruziny muzes pouzit asi i z vraku. Sama od sebe (starim, opotrebenim) tezko praskne. Praskne tim, ze se namaha v krutu, jak se tu popisuje. Citovat
ozzy56 Odesláno 20. květen 2010 Odesláno 20. květen 2010 pokud si chceš auto nechat,kup obě nové (třeba postupně),dal jsem za jednu v pežotě 2500 kč, jinak vem z vrakoviště (bude stačit jen jedna) ten žid v Koblově na kopci je bude mít Citovat
Benžík Odesláno 20. květen 2010 Odesláno 20. květen 2010 Obě vyměn! Ne jenom jednu, nebo budeš mít jednu stranu auta víš než druhou. I když bude z uplně stejnýho auta jako máš, může být jinak unavená. Citovat
ozzy56 Odesláno 20. květen 2010 Odesláno 20. květen 2010 Původně zaslal: Benžík Obě vyměn! Ne jenom jednu, nebo budeš mít jednu stranu auta víš než druhou. I když bude z uplně stejnýho auta jako máš, může být jinak unavená. nové pružiny jsem měnil s odstupem měsíce, po výměně jedné strany jsem měřil výšku kastle od země a bylo to nachlup stejné...,myslím že z vraku se dá dát i jen jedna strana Citovat
mmmb Odesláno 20. květen 2010 Autor Odesláno 20. květen 2010 mám takovou nabídku: číslo 5002V6 LESJOFORS 1350,- /ks CS 990,-/ks XX 780,-/ks číslo 5002V4 SPIDAN 1878,-/ks originál 5002V3 2620,-/ks Citovat
mmmb Odesláno 26. květen 2010 Autor Odesláno 26. květen 2010 Nakonec jsem šel do CS Germany 990,-kus Je to holá pružina a je o cca 1,5cm kratší než originál, je to problém?? Sem tam je škráblá a odprýsklá barva, žeby tím tak házeli při skladování? A poslední dotaz - dají se sehnat ty gumy co jsou na pružině, u té rupnuté se mi roztrhla guma v tom uložení na tlumiči. Když to z té staré odtrhnu čím to na novou nalepit? [upravil dne 26.5.2010 mmmb] Citovat
Ferry Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 jj ty gumy se daj koupit, jedna 76Kc v Peugeotu, cislo 503350 Citovat
ozzy56 Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 napiš pak,jestli ty nové (o něco kratší) pružiny jsou tvrdší a tak... Citovat
mmmb Odesláno 27. květen 2010 Autor Odesláno 27. květen 2010 Původně zaslal: Ferry jj ty gumy se daj koupit, jedna 76Kc v Peugeotu, cislo 503350 Toje tada docela dost 76*4 = 304,- ony jsou nahoře i dole asi stejné, že Citovat
Ferry Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 nejsem si ted jist, ja mel roztrhany jen ty spodni, takze jsem daval ty, kterym odpovida to obj. cislo o par prispevku vys. ta horni guma je asi jina, cislo bude mit 5031 42 cena 126Kc/ks [upravil dne 27/5/10 Ferry] Citovat
Benžík Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 Koukam na tenhle obrázek, na díly 6 a 9 - miska pružiny. Ty se nechávají starý? V příslušenství toho horního uložení nejsou, nepřišly. Horní uložení mi přišlo febi a ložiska skf, sada dorazů a manžet monroe za těch 40196Kč. [upravil dne 27/5/10 Benžík] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.