w.one Odesláno 24. srpen 2012 Odesláno 24. srpen 2012 To netuším :-). Já s ní jel jenom kousek na zkoušku a nádherně žehlila silnici pode mnou. Což se o 5008 říci nedá, ale prostorově je C5 strašně malé auto uvnitř, tady má zase 5008 hoooodně navrch. w.one a v zatáčkách drží 5008 lépe než C5? Citovat
cartmen Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Přátelé kamarádi, bylo mi tu s Vámi hezky, v pátek 31.8.2012 vracím svého Peugeota 5008 neboť končím ve firmě a začínám chodit pěšky. a budu zdravý a né tlustý jako teď Citovat
P607Olda Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 To je smůla... Snad u nového zaměstnavatele vyfasuješ nějaké dobré auto... Citovat
cogina Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Ahoj všichni, tak velká změna - místo černé 5008 1,6 HDi nám doma parkuje nová 5008 červená babylon 2.0 HDi - . Prostě super. Fotky dodám později. Citovat
w.one Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Ahoj všichni, tak velká změna - místo černé 5008 1,6 HDi nám doma parkuje nová 5008 červená babylon 2.0 HDi - . Prostě super. Fotky dodám později. A jak se to dělá, že se tak vymění auto? Citovat
elton Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Coginko a jak jste to udělali? A že se taky ukážeš Citovat
cogina Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Ale, starý se nechá na protiúčet a vezme se nový. Citovat
cogina Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Coginko a jak jste to udělali? A že se taky ukážeš My už jsme hned od začátku chtěli dvoulitra, jenže jsme to nějak prokaučovali a teď mají dvoulitry v akci. Tak jsme do toho šli. Citovat
Martinsk Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 A mne parkuje doma biela 5008 2,0 HDi. Ten motor 2,0 HDi je fakt dobrý. S tým autom sa nedá pomaly jazdiť ... A to ticho v aute ... Sa nedá porovnať s alhambrou. [upravil dne 30/8/12 21:15 od Martinsk] Citovat
elton Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Teď máš proti té 1,6hdi, raketu:D Tak rychle fotky, výbavu a dojmy a přeju ti, aby dělalo autí jenom radost. Citovat
cogina Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Teď máš proti té 1,6hdi, raketu:D Tak rychle fotky, výbavu a dojmy a přeju ti, aby dělalo autí jenom radost. Díky moc. Dojmy? Prostě super a manža ten je spokojenej a to je to hlavní. Citovat
w.one Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 A mne parkuje doma biela 5008 2,0 HDi. Ten motor 2,0 HDi je fakt dobrý. S tým autom sa nedá pomaly jazdiť ... A to ticho v aute ... Sa nedá porovnať s alhambrou. [upravil dne 30/8/12 21:15 od Martinsk] Ticho??? To jste všichni nahluchlý a neslyšíte jak špatně je tam odhlučněný podvozek, jak hrozně jsou slyšet rány od silnice a nekvalitních silnic, jak má 5008 aerodynamický šum a 2.0 Hdi taky zrovna není nejtišší např. při rozjezdech. Buď musíte mít jiná auta, nebo jezdíte pouze po super nových silnicích, nebo si tiše lžete do rukávu. Ano, 5008 neklepe jak Alhambra a není slyšet typický traktorový klepání, ale zase tak tichý auto to při jízdě není. Citovat
ozzy1 Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 w.one : a jseš si jistý, že to auto co máš ty je skutečně 5008 a navíc v naftě?:D:D Citovat
ozzy1 Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Jinak Coginko, gratuluji k novému autu. Citovat
cogina Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Jo, nemáte ještě zkušenost s auto světlama? U 1,6 HDi se mi při nastartování za dobrého světla rozsvítili jen oranžové potkávačky - denní svícení a na přístrojovce mi nic nesvítilo. Jakmile se trochu setmělo, tak se mi automaticky rozsvítila světla a na přístrojovce se ukázali dva zelené obrázky. A u 2.0 HDi mi při nastavení auto a nastartování za světla obrázky svítí hned a svítí i světla. Když jsem v SETUP zkoušela nastavit vše možné, tak to stejně nefungovalo jako u 1,6. Tak co s tím? Do salonu, aby mi to nastavili? Asi jo. Citovat
elton Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 w.one No, třeba nedávno jsem jezdil s pár koncernama a 5008 je tižší. Jinak co hučelo byly ty blbé mišeliny, vyměnil jsem je a je tichounko, trošku mi jdou slyšet jen deflektory na oknech. [upravil dne 30/8/12 21:40 od elton] Citovat
Martinsk Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Cogina, musíš si nechať nastaviť denné svetlá cez diagnostiku. w.one, máš pravdu, podvozok je hlučnejší, ale asi si nenajazdil moc na nemeckých autách TDI PD. Preto hovorím o tom tichu na palube. Nezdá sa mi, že by 5008 bola hlučná. Citovat
ozzy1 Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Elton: souhlas, deflektory jsou trochu slyšet. Cogina:musí to jít přes menu auta. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.