Hafan007 Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Čo na to poviete . . . Mám ich nalepiť alebo nenalepiť ???? [upravil dne 11/5/10 Hafan007] Citovat
Guest servisman Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 nelepil bych spíše ani nedával .pokud nalepíš pak to blbě pujde dolu a pak budeš muset nový světla jinak dávej menší fotky jsou zbytečně velký [upravil dne 11/5/10 honza406] Citovat
Hafan007 Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 No vidíš to mňa nenapadlo . . . Ale tie predné by som najradšej vymenil alebo lebo su fakt dost zakazené . . . Citovat
Hafan007 Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Ze . . . Vyzerá to ako BATMAN . .. Citovat
MilanF1 Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 S mračítky taky nesouhlasím. Sorry, ale já tyhle dodělávky nemám rád ... Citovat
Hafan007 Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 MilanF1 - Je to tvuj názor . . . Na to som tu temu sem dal . . . Chcem vedieť aj názor ostatných . . . Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 ale s tím blow off ventilem by to mohlo bejt supééér Citovat
ozzy56 Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 nelíbí se mi to--já bych je nedal i kvůli problémům s policií... [upravil dne 12/5/10 ozzy56] Citovat
NOWA307 Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Ani predné ani zadné , NIE.... Mení to výzor - k horšiemu. Citovat
Hafan007 Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 minimaxa - Ten ventil ti musí strašne ležať v žaludku . . . Inak ďakujem všetkým za korektné odpovede k téme . . . Iba sa potvrdil moj názor . . . Mrčidlá nedávať ! ! ! Dík . . . A admin to môže zamknúť . . . Diiiiik Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Samosebou, opět se potvrdila další hloupost, prostě nedávat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.