309GT Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 http://www.youtube.com/watch?v=CpjPIj1YF0M Tohle prostě žeru,Hot Rody,Rat Rody.....lepší než nějaká leštěnka,tohle je styl:super Citovat
309GT Odesláno 27. duben 2010 Autor Odesláno 27. duben 2010 A tady jedna česká dýmovnice:D http://www.youtube.com/watch?v=vU0XBp_cO-g Citovat
Kuba 306 S16 Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 Tohle je z trošku jinýho soudku, ale taky pěkná dýmovnice:myslim:D:D Citovat
wooody Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 chichi jak se čajda nemůže normálně rozjet s tou sekvencí...... Citovat
MilanF1 Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Když jsem viděl to video, tak jsem si vzpomněl na závody traktorů, je to snad ve finsku. Mám doma několik videí. Mají za sebou nějaké závaží, které se snad posouvá a musí ujet určitou trasu. Kolikrát už jeli po zadním ... hlavně za nima není nic vidět, jenom černo . Stalo se, že i motor odvařili . Zkusím pohledat na youtube alespon ukázku, je to fakt dobrá podívaná (jenom komentáři fakt nerozumím ...) Citovat
MilanF1 Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Tak jsem něco našel: Tohle je německý a jezdí kratší vzdálenost, ale pěkný video. Citovat
wooody Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 no už vidim jak s takovým traktorem někde orá na poli :-D Citovat
MilanF1 Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 No bohužel to jsou \"traktory\" Samý takový předělávky, jenom někde na začátku je modrý celý zakapotážovaný, to byl normální traktor a pořádně mu to hulilo. Nenašel jsem video, kde by byly klasické traktory. Je je fakt sranda, když je ta trať mokrá Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.