Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RT3 - verze firmware


raa

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem se v Praze sešel s jedním členem - Johny_Ice a po přehrátí naší češtiny vše funguje jak má i hlasové ovládání.

problém byl v tom že si češtinu nechal nahrát od uživatele KAJVET, který tomu nejspíš moc nerozumí a proto to nechodilo.

až budu mít cestu kolem Libece,tak opravím hlasové ovládání i pro uživatele MottoMoto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem tu něco napsat a asi jsem to 10x smáznul protože jsem si říkal že to nemá asi cenu.A hlavně jsem nevěděl jak začít.Možná by to chtělo napsat do samostatného vlákna.Mohu jenom napsat toto.Čeština mi sice chodila,ale hlasové vytáčení nikoliv.Ing.Bartoš(navigacecesky)mě sám z dobré vůli kontaktoval a nabídl mi,že mi češtinu přehraje.Jestli tu mám psát ochotu a vystupování p.Bartoše to by zabralo na celou stránku.Lehce to tu nastíním,jednání bylo jako kdyby p.Bartoš potřeboval něco ode mě a né já od něho. Sám ochotně mě kontaktoval,kdy bude v Praze a kdy se můžem sejít. Prostě ikdyž odemě nic nečekal a nic ze mě neměl a nebude mít,tak prostě klobouk dolů a smekám. Ale stále se z toho nemohu vzpamatovat.

Mohu jenom vřele doporučit a nebát se toho.

Do teď jsem si myslel,že hlasové vytáčení je k prdu,ale když jednou zkusíš nechceš jinak.

Ještě jednou dík:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přiznat, že i mě pan Ing. Bartoš oslovil s nabídkou opravy instalace češtiny a dokonce mi nabídl i konkrétní schůzku, jen mě termín nevyhovoval, ale i tak si toho velmi vážím, jeho snahy uspokojit zákazníka. Snad to vyjde někdy po novém roku a vše bude OK. Zatím i tak děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Návštěvník

Musím se taky podělit o dnešní výbornou zkušenost s panem Charvátem http://www.menucesky.cz/

Byl jsem u něj před časem na opravu pokurvené češtiny amatérem panem Voplakalem z Humpolce (varuji vás před ním).

Bohužel mám již kapku nakouslý rádio a při návštěvě u pana Charváta se mu to nepovedlo - rádio vůbec nechtělo číst CD.

Dnes cca po 4 měsících se mi pan Charvát ozval, že má cestu přímo k nám do Brodu a že to zkusíme znova.

Přijel až ke mě do práce, ale bohužel rádio nechtělo opět číst, vychladil ho vzduchem z komporesoru, mechanika se chytla, čeština se opravila a povedlo se nainstalovat i český hlas.

Jsem spokojen a panu Charvátovi vděčen. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...