Jump to content

RT3 - verze firmware


raa
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

jakou verzi firmware mate ve svem aute resp. jaka je posledni dostupna verze? Ja mam 6.62 z 27/02/06 a co jsem koukal na eurovan2.com, tak tam maji 6.63... mate nekdo zkusenosti s upgrade na tuto verzi s pouzitim tamniho image?

A jake mate zkusenosti s pouzitim vypalovanych CD primo v mechanice RT3, je opravdu bezpodminecne nutne dodrzet rychlost vypalovani 4x nebo 8x (moje mechanika umi CDcka nejpomaleji 48x, musim najit nejakou starou..)? Ktera media se vam nejlepe osvedcila?

Diky

Honza

Link to comment
Share on other sites

Nevím, ale CD mechaniky pro vypalování mají uváděnou maximální nikoliv minimální rychlost, takže pochybuji že Tvoje má minimální 48x. Určitě při vypalování použijco nejpomalejší. To je z důvodů kvality vypálení, jinak se občas stane že se vypálí s chybou a ta může způsobit v okamžiku načítání nového firmware zničení celého rádia. Protože starý je přepsán částí nového a ten není doinstalován. Proto je lepší co nejkvalitněji vypálit a to jde jen při niších rychlostech. To co nevadí u muziky tak u tothoto ano. Obecně pokud nespěchám vše vypaluji nejnišší rychlostí. U muziky to bývá jedno, ale u dat nikoliv.

Link to comment
Share on other sites

Ono vůbec všechno je prý lepší vypalovat pomalu, protože zápis vysokou rychlostí je nekvalitní a laser musí hodně zaostřovat aby to přečet. Takže čím rychlejš pálíte, tím dřív vám odejde čtecí laser na čemkoliv.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...